Zifir-i Azap 2018 Korku Full Hd izle – Yerli Çıldırtan Filmler

Film Bilgileri
Zifir-i Azap 2018 Korku Full Hd izle – Yerli Çıldırtan Filmler
10.317 defa izlendi

İnsanların düştükleri define avında nasıl hayatlarını tehlikeye attıklarını ve kendilerine musallat olan yaratıklardan nasıl kurtulacaklarını konu alan Zifir-i Azap tek parça izle adlı filmin bütçesi 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Zifir-i Azap izle adlı film sinemalar da 4.125.257 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Zifir-i Azap 2018 korku filmi izle

 

Zifir-i Azap full hd izle adlı filmin konusundan sizlere kısaca bahsedecek olursak, Hakan çocukluğundan beri yokluk içinde büyümüş ancakk bir zaman sonra eline bir miktar para geçtiğinde kendisine bir iş kurmuştur. Ancak Hakan gözü aç bir adamdır. Hırsı ve kötü kalbi yüzünden bir çok insanın kalbini kırarak onlara kötü davranır. Bu yüzden Hakan’ın etrafın da bir kaç arkadaşı haricinde kimse yoktur. Hakan kazandığı paralarla gözü doymayan bir adam olduğu için kolay yollardan para kazanmaya çalışır. Kısa yoldan para bulmanın derdine düşen hakan en yakın arkadaşlarını defile işine sokmaya karar verir. Burada kendisine en büyük payı alacak arkadaşlarına ise bundan daha az para verecektir. Arkadaşları bunu kabul ederek defile arayışına çıkarlar. Hakan’ın bu para göz tavırları her daim onun başına bela olarak geri döner. Bu sefer ki belası ise çok büyük olacaktır. Hakan arkadaşlarını yanına alarak hiç bilmedikleri bir yola doğru giderler. Bu yolun sonu kanla bitecek olsa da onların hiç bir şeyden haberleri yoktur. Annesi Hakan’ı durdurmak istese de Hakan onu dinlemeyip defile yoluna çıkmıştır. Ancak çıktıkları bu yolculuk onların hayatını alt üst eder. Boyabat Kalesine varan Hakan ve arkadaşları define arayışı için haritayı takip ederler. Bu kale gelen Hakan ve arkadaşları ölümün soğuk nefes ile karşı karşıya kalırlar. Yaşadıkları korkunç olaylar sonucunda Hakan’ın arkadaşları bu kaleden gitmek istese de hakan parayı almadığı sürece hiç bir yere gitmez. Arkadaşları ise onu yalnız bırakmak istemediği için Hakan’ın hırsı yüzünden ölümü beklerler. Binlerce yıl toprağın altın da kalan tılsımlı gömüyü bulurlar. Ancak bu lanetli keşfin sonucunda bulunan tılsımlı define Hakan ve arkadaşlarını zengin ve mutlu etmeyecektir. Adeta onların hayatını kabusa çevirecektir. Hiç yaşamadıkları korkuları, çekmedikleri acıları çekeceklerdir. Çünkü binlerce yıllık o defineye kimsenin sahip olamama sebebi definenin cinler tarafından sahipli olmasıdır. Hakan para gözlülüğü yüzünden ölüme bir nefes daha yaklaşmıştır.

 

Son zamanların define avcılarını en çok korkutan filmi olan Zifir-i Azap sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Gece gelen adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Zifir-i Azap 2018 Korku Full Hd izle – Yerli Çıldırtan Filmler "
 1. izmirliholigan 22 Kasım 2018, 18:49 -

  Zifir-i Azap izle. Korku filmleri arasında yerlilerin yaptığı en iyi korku filmidir.

 2. RkusuCay 14 Aralık 2018, 10:40 -

  Zifir-i Azap filmi izle sayesinde sinema da altıma kaçıracaktım 😀

 3. fatos 29 Ocak 2019, 20:29 -

  Zifir azap güzel de çok korkunç olmamış.

 4. alı 3 Nisan 2019, 01:14 -

  Zifir-i Azab cehenneme gitmeden insanların neler yaşayacaklarını anlatıyor.

 5. MehmetE25625027 15 Nisan 2019, 15:07 -

  Cin filmlerinden sıkıldım. Zifir-i Azap filmi de öyle değildir inşallah

Savoybetting