Zehir Hafiye 1989 Full Hd Kalite izle Kemal Sunal Komik Film

Film Bilgileri
Zehir Hafiye 1989 Full Hd Kalite izle Kemal Sunal Komik Film
1.819 defa izlendi

Usta oyuncu Kemal Sunal’ın en komik ve en dramatik filmleri arasında bulunan Zehir Hafiye full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 16.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Zehir Hafiye izle adlı film sinemalar da 1.673.795 kişi tarafından izlenmiştir.

Zehir Hafiye full hd tek part seyret

Zehir Hafiye sansürsüz izle adlı bu harika komedi filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, kötü adamın peşinde olan dedektif adamı bir gece takip eder ve yakın adamlarını da takibe alır. Adamın evinin oraya geldiği zaman gizlice etrafı gözetler ve o sıra da karşısına peşinde olduğu kişinin adamı çıkar. Onu durdurur ve ondan bilgi alır ve bu sayede peşinde olduğu adamın nerede olduğunu öğrenir. Adamın kaldığı yere doğru gider ve içeriye dalar. Onu yatakta bir kadınla beraber yakalar ve ona kanun namına tutuklu olduğunu söyleyip ona yolun sonuna geldiğini her şeyin son bulacağını söyler. Aradan bir kaç dakika geçtikten sonra onun adamlarından birisi dedektifin arkasına geçer ve asıl yolun sonunun onun için geldiğini ve silahı atmasını ister. Ne yapacağını bilmediği için hemen silahını atmaz ve o da peşinde olduğu kişiye silahını doğrultmaya devam etmektedir. Arkasında ki adam silahı ateşler ve hafiye rüyasından uyanır. Hafiye çok fazla polisiye romanları okuduğu için sürekli bu tarz rüyalar görüp kendini iyice kaptırmıştır bu duruma. Sürekli böyle rüyalar görmektedir. Rüyadan uyandığı zaman yandım yandım diye bağırırken ev arkadaşı uyanır ve ne olduğunu anlayamaz. Kimin yandığını sesli sesli söyleyerek hafiyenin odasına gider ve neler olduğunu sorar. Hafiye rüyanın verdiği psikolojik etki sebebiyle ev arkadaşını suçlamaya başlar ve sen her şeyi biliyordun niye bana böyle şeyler yaptın demeye başlar. Ev arkadaşı neyin ne olduğunu anlayamamıştır ve hala ne dediğini çözmeye çalışıyordur. Hafiye aniden kalkıp rüyanın verdiği psikoloji sebebiyle ev arkadaşının boğazına sarılıp onu öldürmeye çalışır ve anca öyle kendine gelebileceğini söylediği zaman arkadaşı ondan kurtularak bir daha polisiye romanı okumaması gerektiğini ona söyler. Hafiye yine de durmuyor ve kitaplarına olan ilgisini ve okuma hevesini içinde tutamıyordur. Sabah yaşadığı olay bitmiştir ve akşama doğru yemek yiyecekken yine önüne bir kitap almış ve okumaya başlamıştır. Sesli bir şekilde kendini kaptırarak romana iyice odaklanmış ve heyecanlı bir şekilde okumaktadır. Romanların etkisinde çok fazla kaldığı için hayatında ki her şeyi de ona göre kurgulamaya başlamıştır ve her şeyin altında bir tuzak olabileceğini düşünmeye başlamıştır. O sırada kapı çalmış ve elinde silah varmış gibi parmaklarından silah yapıp kapıya doğru yavaş yavaş gitmeye başlamıştır. Bakkaldan verdikleri siparişi getiren çalışan onu da su tabancısı ile korkutmuştur. Zehir Hafiye’nin başına neler geleceğinden haberi yoktur. Neler olucağını yaşayarak öğrenecek ve istediği gibi bir olayın içine artık düşebilecektir.

Ülkemizde gelmiş geçmiş en iyi komedyen sanatçısı olarak bilinen ve herkes tarafından çok sevilen Zehir Hafiye tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Gol Kralı izle adlı filme de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " Zehir Hafiye 1989 Full Hd Kalite izle Kemal Sunal Komik Film "