Yürüyen Şato 2004 Full Hd izle Japonya Efsane Animasyon Filmi

Film Bilgileri
Yürüyen Şato 2004 Full Hd izle Japonya Efsane Animasyon Filmi
1.133 defa izlendi

Kötülükler cadısı tarafından 18 yaşındayken 90 yaşında bir yaşlı kadına dönüştürülen bir kızın yaşadıklarını animasyon filmi olarak anlatan Yürüyen Şato full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 16.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Yürüyen Şato izle adlı film sinemalar da 16.385.904 kişi tarafından izlenmiştir.

Yürüyen Şato japonya çizgi film izle

Yürüyen Şato tek parça izle adlı bu mükemmel animasyon filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Kendi halinde olan Sofie’nin hayatını ve başına gelenlerini anlatır. Bir gün Sofie’nin başına öyle bir şey gelirki ne olduğunu kimse anlayamaz. Hiç olmaması bulaşmaması gereken birinin önüne yanlışlıkla çıkması sonucunda her şey değişecektir onun için. Sofie hiç böyle bir değişim beklememektedir. Kötülükler cadısının içinde oluşan sinir sebebiyle Sofie’yi 90 yaşında yaşlı bir kadına dönüştürür ve her şey buradan sonra başlamaktadır. Sofie ilk başta kendisine neden böyle bir şey olduğunu anlayamamaktadır ve bu durumun bir rüya olduğunu düşünmeye başlar. Başına böyle bir şeyin gelmesi onun için aşırı derece de korkutucudur çünkü. Sofie biraz daha zaman geçtikten sonra biraz sakinleşir ve bu olayın bir rüya olmadığını gerçekten de başına geldiğini fark eder. Ne yapacağını bilmemektedir ve bu durum onu daha da çok korkutmaktadır. Sofie bu durum için birilerinden yardım almalıdır ama kimse onun bu haline ve gerçekte Sofie olduğuna inanacağını beklememektedir o yüzden de kimseye bir şey diyememektedir. Sofie bu olayı ne diye anlatacağını bile bilmemektedir. Kötülükler büyücüsünün yaptığı bir büyü olduğunu söylese herkesin ona güleceğini düşünüyordur ama yardım istemekten de başka bir çaresi olmadığını biliyordur. Sofie’nin bu olayla beraber tüm hayatı da değişecektir ve Sofie dahaca bunun farkında bile değildir. O şu anda sadece bu olayın onun üstünde kurduğu şoku bir an önce atlatıp yardım istemekten başka bir şey düşünemiyordur. Sofie kime giderse gitsin bir türlü ona inanmıyorlar ve onu tanımadıklarını söylüyorlardır. Bu durum Sofie’yi daha da zora sokmaya başlamıştır ve ne yapacağını bilmemektedir. Sofie bu durum sonucunda yaşadığı evi terk etmek zorunda kalır. Sofie için uzun bir yolculuk onu bekliyordur. Biraz daha kendine gelmiştir ve bu lanetli büyüyü bozabilecek birisini bulması gerekmektedir. Sofie uzun bir yolculuğa çıkar ve bu büyüyü bozabilecek ona yardımcı olabilecek birisini bulmak için sürekli bir şeyler hakkında araştırma yaparak yolculuğunu ilerlemektedir. Sofie en sonunda ona yardım edebilecek bir isim bulmuştur ve o ismi nerede bulabileceğini öğrenebilmek için tekrardan araştırma yapmaya başlamıştır. Sofie bu yolculukta çok zor zamanlar atlatmasına rağmen hala pes etmemiş ve yoluna devam etmektedir. Sofie, bulduğu ismin sürekli olarak yer değiştirmesi sonucunda hiçbir türlü ona ulaşamamaktadır. En sonunda Howl yani ona yardım edebileceğini duyduğu isim onu büyücünün yaşadığı şatoya getirir. Laneti sadece bu şatoda kaldırabilecektir.

2004 yılının dünya üzerindeki en iyi animasyon ve çizgi filmi seçilen, eleştirmenler tarafından tam not alan Yürüyen Şato Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ratatuy izle adlı filme de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Yürüyen Şato 2004 Full Hd izle Japonya Efsane Animasyon Filmi "
  1. jxlhs 31 Temmuz 2019, 16:44 -

    Yürüyen şato çok eski bir animasyon filmi bayıldım