Yalan Dolan 2019 Sansürsüz izle – Şafak Sezer Yerli Komedi Filmleri

Film Bilgileri
Yalan Dolan 2019 Sansürsüz izle – Şafak Sezer Yerli Komedi Filmleri
7.353 defa izlendi

2019 yılında vizyona girecek olan ve Şafak Sezer’in baş rolünde oynadığı bir komedi filmi olarak karşımıza çıkan Yalan Dolan sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 3.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yalan Dolan izle adlı film sinemalar da 3.673.789 kişi tarafından izlenerek oldukça beğeni toplamıştır.

 

Yalan Dolan 2019 tek part izle

 

Şafak Sezer’in baş rolünde oynadığı ve herkesin merakla beklediği Yalan Dolan full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli kullanıcılarımıza kısaca bahsetmemiz gerekirse, İki kardeşin aynı kadına aşık olmasıyla başlar her şey. Ancak ikisininde bu durumdan haberi yoktur. Aralarından sus sızmayan iki kardeş bir tartışma sonucunda bir birlerine düşman kesilirler. Beklenmeyen bu sonuç her kesi şoka uğratır. Yıllardır kavga edip 1 dakika sonra gülüp birbirine sarılan bu iki kardeş aylardır konuşmamaktadır. Sebebini bütün mahalle halkı merak etse de bir türlü bilinmiyordur. Konuşmayı kestikleri sırada her ikisi de aşık olduğu kadının peşinden gitmektedirler. İkiside bu durumu hala bilmemektedir. Ancak kadın iki kardeşi de istememektedir. Bir gün kadının oturduğu kafeye giden iki kardeş orada karşılaşırlar. Bir birleriyle tatlı bir atışma haline giren iki kardeş gerçeği öğrendikleri sırada büyük bir kavgaya tutuşurlar. Bu kavga esnasın da kadın da her şeyi öğrenerek rahatsız olur. Kadın bir daha ikisiyle de görüşmek istemediğini dile getirir. İki kardeş bu olaydan sonra bir birlerinden daha çok uzaklaşırlar. Ama artık beraber geçirdikleri vakitleri özlemektedirler. Onlar her zaman komik ve mahallenin gözdesi olan iki kardeş olarak bilinmiştir. Bu durum herkesin canını sıkar ve mahallece iki kardeşi barıştırma kararı alırlar. İkisinide haberi olmadan mahalleye çağırıp buluştururlar. Tabi bunlar rahat durmaz yine komik bir kavga yaratırlar. Sonradan bir birlerine sarılarak eskisi gibi olma kararı alırlar. Annelerinin küçükken vefat etme sonucunda babaları bu iki kardeşi terk etmiştir. Bunlar ise teyzeleri ile kalmışlardır. Bu yüzden de bir birlerine hem anne hem baba olmuşlardır. Onların arasını hiç bir kadın ve olay bir daha asla bozmayacaktır. Kalplerini kırdıkları için üzgündürler. Her şeyi unutmaya hazır olan bu iki kardeş bir iş kurma kararı alır. Kurdukları işin bu kadar büyüyeceğini düşünmeseler de artık yüksek bir kademe gelirler. Haylaz iki kardeş doğru yolu bulmaya başlar. Ancak paraları olmalarına rağmen oturdukları mahalleyi bırakmayı göz önünde bile bulundurmazlar. Küçük kardeş başka bir kadına aşık olarak evlenme kararı alır. Ağabeyi ise aşık olduğu kadınla mutlu bir birliktelik sonunda evlenir. Artık her şey onlar için eskisinden daha komik olmaktadır.

 

Son zamanların en büyük komedi sanatçısı olan ve yaptığı filmler ile bir anda ülkenin göz bebeği olan Şafak Sezer’in 2019 filmi Yalan Dolan tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz 3 Vakte Kadar izle adlı yerli komedi filmini de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Yalan Dolan 2019 Sansürsüz izle – Şafak Sezer Yerli Komedi Filmleri "
 1. mmenekseyy 4 Mart 2019, 21:44 -

  Şafak sezer’in yine efsane filmlerinden bir tanesi. Yalan dolan tek parça izleyin ama

 2. alattin_solmaz 4 Mart 2019, 21:44 -

  Yalan dolan full hd izle filmi harika ders verici bir film

 3. tgcd0 4 Mart 2019, 21:45 -

  Son derece güzel konulara değiniyor. Hayatımız hep yalan dolan

 4. _zeytinx 4 Mart 2019, 21:45 -

  Yalan dolan 1080p izle filmi burada mevcut. Telif yemeden izleyin derim

 5. Melih 3 Mayıs 2019, 01:49 -

  Sistem eleştirileri harika