White Boy Rick 2019 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Yer Altı Mafya Filmleri

Film Bilgileri
White Boy Rick 2019 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Yer Altı Mafya Filmleri
2.340 defa izlendi

1980’li yıllar da Amerika’da yaşanan gerçek bir kahramanlık öyküsünü anlatan White Boy Rick Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.0000.000 dolar olarak açıklanmıştır. White Boy Rick izle adlı film sinemalar da 17.247.896 kişi tarafından izlenerek oldukça beğenilmiştir.

 

White Boy Rick 2019 tek part izle

 

White Boy Rick full hd izle adlı bu harika kahramanlık öyküsünden siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Amerika’nın mafya ve uyuşturucu ile savaş verdiği yıllar olan 1980’li yıllar da 14 yaşında olan Richard Wershe Jr, devlet tarafından fark edilen ve son derece yetenekli bir çocuktur. Çocuğun yeteneklerini geliştirerek mafya ve uyuşturucu ile savaşmak isteyen Amerika Hükümeti, bu çocuğu polis okulunda eğitime alarak tüm askeri ve polis eğitimlerini verirler. Fakat kesinlikle çocuğun kaydının olmaması ise Amerika’nın gizli bir parçasıdır. Polislerin arasında da bilgi sızdıracak birilerinin olduğunu düşünen hükümet bu çocuğu kesinlikle gizli tutmaktadır. 3 yıl boyunca eğitim alan ve sonunda devletin istediği hale gelen Richard Wershe Jr, kendisine verilen ilk görevi başarılı bir şekilde tamamlayınca hemen gerçek görevlerine başlar. İlk etapta yer altı mafyasının içine giren ve buradaki başarıları ile en büyük mafyanın sağ kolu haline gelecek olan bu çocuk, korkusuzluğu ve cesareti ile herkese korku salar. Yapılan her görevde adı geçen bu delikanlı, polislere büyük olayları bilgi olarak vererek bir çok mafya babasının yakalanmasını sağlar. Mafya bunların nasıl olduğunu araştırmaya başladığında ise yapıaln bir operasyon ile Amerika’nın çok çektiği mafya yapılaşması tamamen çökmüş olur. Bir müddet dinlenen çocuk daha sonrasından uyuşturucu çetesinin içine de sızarak onların bitirilmesi ve gençlerin zehirlenmemesi için çalışmalarına başlar. Ancak yapacağı bir hata sonrasında kimliği ortaya çıkan ve muhbir olduğu anlaşılan bu çocuk uyuşturucu çetesinin infazcıları tarafından öldürülür. Daha sonrasın da çocuğun yaptığı kahramanlıkları televizyonda açıklayan başkan çocuğun ülke de efsane olmasına neden olur. Adına şarkılar, filmler yapılan ve sokaklara, caddelere adı verilen bu çocuğun ülke de hala adından bahsedilmektedir.

 

2019 yılının en iyi kahraman filmi olarak seçilen ve yaşanmış olayların beyaz perdeye aktarıldığı White Boy Rick tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Üç Hayat adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " White Boy Rick 2019 Türkçe Dublaj izle – Amerikan Yer Altı Mafya Filmleri "
  1. HannahStromber1 9 Nisan 2019, 17:24 -

    2019 yılında vizyona girdi White Boy Rick izle ama ben hala nette bulamamıştım ve burada buldum.