Warrior 2011 Türkçe Dublaj izle – Büyük Dövüş Filmi ABD Yapıtları

Film Bilgileri
Warrior 2011 Türkçe Dublaj izle – Büyük Dövüş Filmi ABD Yapıtları
2.295 defa izlendi

Aksiyon ve dram unsurlarının bir arada olduğu bir film izlemeye ne dersiniz? Warrior 2 saat 20 dakika boyunca heyecanlı bir film izleme imkanı sunuyor. ABD yapımı olan bu filmin yönetmen koltuğunda Gavin O’connor’u görüyoruz.

 

Warrior 2011 tek part izle

 

Warrior filminin oyuncu kadrosunu incelediğimizde Joel Edgerton, Tom Hardy ve Jennifer Morrison gibi isimlerin yer aldığını görüyoruz.  Tommy Riardon karakteri alkol bağımlısı olan ve alkol bağımlılığından yeni kurtulmaya başlayan, iyi bir Hristiyan olabilmek için elinden geleni yapan babasını ziyaret etmeye karar verir. Babası büyük bir değişimin içerisine girer. Ancak Tommy Riordon bir türlü babasının değiştiğine inanmaz.  Bu durumu görmek için daha önce Pete adıyla bilinen usta bir dövüşçüyle dövüştükleri salona gitmeye karar verir.  Yaşanan dövüş sonrasında Tommy dövüşü kazanmıştır ve dövüşün videoları internete yüklenerek Tommy’nin bir internet fenomeni haline dönüşmesine imkan sunulmuştur.  Dövüş yapılan salona geldiğinde Tommy Riardon çok farklı bir şey öğrenir. Burada Sparta adı verilen bir turnuva düzenlenecektir. Ayrıca kazanan kişiye 5 milyon dolar verilecektir. Tommy turnuvaya girmek ister. Bu konuda kendisini eğitmesi için babasından yardın isteyecektir. Eğer dövüş filmlerinden hoşlanıyorsanız 2011 yılında vizyona girmiş olan Warrior filmi sizi etkileyebilir. Film severler tarafından çok sevilen ve rağbet gören dövüş filmlerinden biri olmayı başarmış olan Warrior çok seyredilen filmler arasında yerini almıştır. Filmdeki oyunculuklara diyecek söz yok. Profesyonel bir oyunculuk performansıyla izleyicinin başını döndürüyorlar. Filmi izlerken duygu yoğunluğu çok üst seviyede yaşanmaktadır. Sadece duygusal sahnelerle karşı karşıya kalmayacak aksiyon ve heyecan dolu sahnelerle de farklı dakikalar yaşama imkanı bulacağız. Warrior izle yazıp bu çok kaliteli dövüş filmini hemen izleme imkanına  sahip olabilirsiniz.  Film duygulara dokunmayı başarmış bir film. İzlerken boğazınızda bir düğün oluşuyor ve duygu selini yoğun bir şekilde hissediyorsunuz.  Dövüş sahnelerinin etkileyici olması seyirciyi ayakta tutabilmek için oldukça doğru bir şekilde kullanılmış. Hikayenin akışı da çok kaliteli bir şekilde gerçekleşmektedir.  Filmi izlerken dağıl bir ailenin dramını izliyorsunuz. Her aile ferdinin kendi içerisinde yaşadığı pişmanlıklar izleyiciye en iyi şekilde aktarılmış.  İkisinin de farklı amaçları bulunan iki kardeş ringde amaçlarını gerçekleştirmek için karşı karşıya gelecektir. Warrior Türkçe dublaj izle yazıp filmi Türkçe olarak izleme şansına sahip olabilirsiniz.  Filmde kişilerin güçlü olduğuna değiniliyor. İnsanlar kullanmak zorunda kalana kadar güçlerini kullanmıyor. Ancak zor bir durumda güçlerini sonuna kadar kullanıyor. Film bunun en güzel örneği  bence. Warrior full hd izle yazıp bu filmi takılma sorunu olmaksızın hemen izleme şansına sahip olabilirsiniz.

 

En iyi erkek oyuncu kategorisinde Oscar’a aday olan Warrior filmi klasikler arasında yer alan çok özel bir film.  Filmi izlerken oyunculukların başarısını da bir kez daha görme şansına sahip oluyorsunuz. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz İnside Out adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Warrior 2011 Türkçe Dublaj izle – Büyük Dövüş Filmi ABD Yapıtları "
  1. behdad_ghz 8 Nisan 2019, 22:04 -

    Warrior Knight online de bildiğim bişey. Son derece güzel bir film olmuş.

  2. KBUSMC2 11 Ağustos 2019, 18:50 -

    Warrior tam savaşçı olmak isteyenler izlesin