Titanik 2 Full Hd izle – 2010 Yılı En iyi Aşk Filmi Serisi Türkçe

Film Bilgileri
Titanik 2 Full Hd izle – 2010 Yılı En iyi Aşk Filmi Serisi Türkçe
2.793 defa izlendi

2010 yılında vizyona giren ve ilk filminden dolayı oldukça fazla izlenmesine rağmen izleyiciler tarafından ilk filmi kadar pek beğenilmeyen Titanik 2 full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Titanik 2 izle adlı film sinemalar da 4.122.457 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Titanik 2 full hd 2010 seyret

 

Titanik 2 Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Titanicin batmasıyla ilgili araştırma yapan bir grup ekibin başına gelenleri anlatır. Titanic battık dan sonra araştırma yapmak isteyen ve ona dair kalıntılar bulmaya çalışan bu ekip o bölgede araştırma yaparlar. Hiç beklemedikleri bir şekilde suyun içinde bir buz kütlesi bulurlar önce cihazlarla buz kütlesini inceleyip akıl almaz bir olayla karşılaşırlar ve makinelerle onu yukarıya çıkartmaya karar verirler. Buz kütlesini alıp gemiye bıraktıkları zaman ilk başta herkes normal karşılasa da sonra içinde buz tutmuş birisi olduğunu görürler. Asıl şaşırdıkları şey ise bu kişinin Titanic’te olduğudur. Batan gemiden donmuş bir buz kütlesinin içinde donarak günümüze kadar geldiğini ve ölmediğini fark eden araştırmacılar sağlığının yerine gelebilmesi ve ondan bilgiler alabilmek için onu hem doktorlar eşliğin de kontrol etmeye hem de başında polis bırakarak kaçmasını engellemeye çalışırlar. Kendine geldikten sonra sorguya çekilen ve istedikleri cevapları alamadıktan sonra hücre gibi bir yere kapatılır. Kapatıldığı yerde bir açık bulduktan sonra orayı daha da oyarak kendine çıkış yolu yapmak için çabalamaya başlar. Sonun da istediği şeyi başararak kendine bir çıkış yolu bulur ve oradan kaçar. Kaçtığını anlayan polisler hakkında arama kararı çıkarır ve bunu yayınlar. Her şey aslında şimdi başlıyordur. Jack kaçtıktan sonra dış dünyaya dahaca alışkın olmadığı için öncelikle bir sersemler ve her şey ona göre çok tuhaf olmaya başlar. Ortalık da koştururken bir mekana girer ve orda takılmaya başlar. Ordayken kızın biriyle tanışır ve istemeden de olsa onunla bir yakınlaşma durumu olmaya başlar. Neler olduğuna anlam veremeyen ve şuan da hala kendini yabancı gibi hissettiği için kendini biraz soyutlamak zorunda kalır. Başına gelenleri anlamaya çalışır. Yeni dünyaya ayak uydurmaya çalışır. Çabalarının sonun da az da olsa istediğine ulaşmıştır. Dışarıya çıktığı zaman onu arayan polislerle rastlaşır ve bu sefer onlardan kaçmak zorunda kalır. Kaçarken sığınmak için bir yere girmesi gerektiğini ama bunun için önce arkasındakileri atlatması gerektiğinin farkındadır. Önce onu kovalayanları atlatır ve sığınmak için bir yere girer. Bu girdiği yer mekanda yakınlaştığı kızın evidir. Ona bir şey söylemeden ondan yardım ister kız da yardım etmeyi kabul eder. Kızla beraber bir şeyler yaşarken hala polislerden kaçmaya devam ederler. Bu süre içinde başlarına olay gelmesine rağmen yakınlaşmaları biraz daha artmaya başlarlar. En sonun da polis artık Jack’in yakınlaştığı kıza gider ve her şeyi anlatır ve kız şok geçirir. Polis onun iyiliği için yapıcağını söylediği zaman da kız en sonunda Jack’i ele verir ve Jack polisin eline düşer.

 

Son zamanlar da yapılan aşk filmlerinin arasında olmasına rağmen 2. serisinde adeta intikam filmine dönen ve izleyicilerini oldukça üzen Titanik 2 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin ilk filmi olan Titanik 1 izle filmini de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler