Tanrı Kent Filmi Full Hd izle – Brezilya Çete Filmleri 2003

Film Bilgileri
Tanrı Kent Filmi Full Hd izle – Brezilya Çete Filmleri 2003
2.344 defa izlendi

Dram kategorisinde yer almakta olan Tanrı Kent filmi eski dönem hikayelerinden biridir. Film 60’lı yıllardan 80’li yıllara erişmektedir. Hayatları sokaklardan ibaret olan iki arkadaşın yaşamı ana konuyu belirlemektedir. 2002 yılına adını altın harflerle yazdıran bu filmi Tanrı Kent Türkçe dublaj izle seçenekleri ile izleyebilirsiniz. Baş rolleri oluşturan iki arkadaş birbirinden oldukça farklı ve enteresan seçimlerde bulunmaktadırlar. Farklı yollar üzerinden ilerlemeyi tercih etmeleri ile film başlamaktadır. Tanrı Kent’in gücünü nerelerden ve hangi yollardan aldığını görmek filmi izleyiciler gözünde yücelten durumlardır. Filmin ilerleyen zamanlarında tüm gözler Tanrı Kent’in yok oluşuna odaklanmaktadır. Adım adım gerçekleşen olaylar silsilesinin birbirleriyle olan bağlantıları şok edici noktaları olmaktadır. 2002 yılında vizyona giren bu filmin gerçek ismi Cidade de Deus şeklindedir. Eski dönem hikayelerinden hoşlanmakta olan izleyicilere göre ilginç sahneler içerebilir.

 

Tanrı Kent 1080p izle

 

Film Brezilya’ da çekilmiş olup, yönetmen koltuğunda Fernando Meirelles ve Katia Lund oturmaktadır. Filmin Türkiye’de yer alan vizyon tarihi ise 18 Temmuz 2003 şeklinde tarihlenmektedir. Tanrı Kent 2 saat 15 dakika sürmektedir. Sizlerde kaliteye önem veriyor iseniz uzun soluklu olan bu filmi Tanrı Kent 1080p izle seçenekleri ile izleyebilirsiniz. Genel akış üzerinde konular dram kategorisi içerisine girse de yer alan uyuşturucu savaşları birbiri ardına denk gelmektedir ve oldukça çekişmeli sahneleri bulunmaktadır. AlexandreRodrigues, LeandroFirmino da Hora, SeuJorge, MAtheus Nachtergaele, Douglas Silva, JonathanHaagensen, Alice Braga, Roberta Rodrigues gibi oldukça geniş bir oyuncu yelpazesine sahiptir. Orijinal fikir PauloLins’e ait olsa da senaryo Braulio Mantovani tarafından yazılmıştır.

Filmin konusunu biraz daha irdeleyecek olursak kendilerine farklı hayat yolları seçen çocukların Tanrı Kent’in kaderini belirledikleri göze çarpan ilk noktalardan biri olmaktadır. Tanrı Kent, izleyicileri dehşete düşürebilecek kadar farklı boyutlarda yok edici bir gelişime başlamaktadır. Bu gelişim ile birlikte tüm olaylar beraberince gerçekleşmektedir. Gecekondu mahallelerinde geçen, birbirine düğümlenmiş olan bu esrarengiz olaylar insanlarda farklı fikirler uyandırmaktadır. Orijinal dilinden izlemek isteyen izleyiciler Tanrı Kent Türkçe altyazılı izle seçenekleri ile filmi izleyebilirler.

 

60’li yıllarda inşa edilmeye başlayan devasa güç 80’li yıllarda şok edici bir duruma dönüşmektedir. Böylece Tanrı Kent, Rio De Janeiro’nun en tehlikeli mahallelerinden biri konuma erişebilmektedir.  İzleyiciler bu gelişim içerisinde organize suçların farklı boyutlarına tanıklık edeceklerdir. Tanrı Kent hd izle gibi alternatiflerle izleyebilirsiniz. Suçların efsanevi tarihi açık bir şekilde gözler önüne Rocket ve Ze’nin seçimleri ile birlikte serilmektedir. Rocket tam manasıyla fotoğrafçılık için büyük bir istek içerisindeyken bu isteğine ulaşabileceği maddi gücü yoktur. Bir diğer yandan Ze ise çocukluğunda temelleri atılan suçlu özelliklerinin ona sağladıklarının peşinden gider ve genelev soygunu planlar. Küçük yaşlarda ulaştıkları büyük olaylar ile bitmek tükenmek bilmeyen bir savaşın ilk adımı atılır. Ayrıca bu filmimize benzer bir film daha izlemek isterseniz Baba 3 filmine de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Tanrı Kent Filmi Full Hd izle – Brezilya Çete Filmleri 2003 "
  1. putperest88 4 Mart 2019, 11:17 -

    Tanrı kent filmindeki gibi bir çocuk yanımda olsun İstanbul’u rehin alırım

  2. vera___84 30 Temmuz 2019, 14:45 -

    Tanrı kent filmindeki çocuk gerçekten harika bir çocuk.