Sicario 2 Day of the Soldado Türkçe Dublaj izle – 2018 Savaş Aksiyon Filmi

Film Bilgileri
Sicario 2 Day of the Soldado Türkçe Dublaj izle – 2018 Savaş Aksiyon Filmi
4.072 defa izlendi

2015 yılında ilk filmi vizyona girdikten sonra dünya sinemasın da oldukça sevilen ve 2018 yılında 2. serisi olarak karşımıza çıkan Sicario 2 Day of the Soldado tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 27.000.0000 dolar olarak açıklanmıştır. Sicario 2 Day of the Soldado izle adlı film sinemalar da 4.364.578 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Sicario 2 Day of the Soldado 2018 izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Amerika başkanı ülkesine sokulan uyuşturucuların Meksika sınırından ülkesine sokulduğunu öğrenince en yakın kurmayları ile  bir toplantı yaparak bu duruma bir çözüm bulunmasını ister. Uyuşturucu kartellerinin tamamının Meksika’da olması Amerika’lı yetkililerin elini kolunu bağlamaktadır. Sonunda Meksika’lı devlet adamları ile irtibata geçen Amerika’lı yetkililer, birlikte hareket ederek bu uyuşturucu baronlarını bitirebileceklerini iletirler. Ülkenin büyük bir para kaynağını uyuşturucu ticaretlerinden sağlanıyor olması Meksika’lı devlet adamlarının bu duruma sıcak bakmamasına neden olur. Tüm dünyayı zehirlediklerini düşündükleri Meksika’nın bu durumunu kendi araların da değerlendiren Amerika’lı yöneticiler sonun da Meksika’ya askeri operasyon düzenlemeye karar verirler. Fakat bu durumdan haberler olan Uyuşturucu kartellerinin tüm liderlerinin adamlarını silahlandırarak sınıra göndermesi Amerika’lıların başka bir yol aramasına neden olur. Meksika’da yaşayan bir Amerika’lının ailesinin bu adamlar tarafından ortadan kaldırıldığını öğrendiklerin de ise bu adama yardım ederek en büyük uyuşturucu baronunun kızının kaçırılmasını isterler. Uyuşturucu baronlarından intikam almak isteyen bu adam devletinin kendisinden istediği bu olayı kabul eder ve uyuşturucu baronunun kızını kaçırır. Asıl amaçları ortalığı kızıştırmak olan Amerika’lı yetkililer sınır ötesi askeri operasyonundan daha büyük bir operasyon yaparak ülke yönetimine el koymayı planlamaktadırlar. Fakat ülkesinin bu kötü planını anlayan adam kendisini bir piyon olarak kullanan ülkesine son derece kızdıktan sonra kızı barona iade eder. İade sırasında ise Amerika’nın pis oyununu barona anlatan bu adam baronun gözüne girdikten sonra kendisine yanında yer bulacaktır. Bu sıra da ise Amerika son derece kötü bir şekilde köşeye sıkışmış olacaktır. Sicario 2 Day of the Soldado full hd izle adlı filmde Amerika’nın ülkeler üzerinde ne tarz oyunlar yaptığına tanıklık edeceksiniz.

 

Devam filmi olan ve Amerika Devleti ile Meksika uyuşturucu kartellerinin baronları arasındaki savaşı konu alan Sicario 2 Day of the Soldado Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Karlar Prensi Elliot adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Sicario 2 Day of the Soldado Türkçe Dublaj izle – 2018 Savaş Aksiyon Filmi "
  1. Shsds 13 Ekim 2018, 23:26 -

    Bunun ilk filmi de sahane ıdı. Ben bu fılmı asırı begendım ya. Sıze de ıctenlıkle tavsıye ederim. Sicario 1 de bence bu fılm kadar ıyı. Bir de Benico del toro cok ıyı oyuncu..

  2. Sugsdd 13 Ekim 2018, 23:26 -

    IUzlemeyen cok sey klaybeder. Bomba gıbı aksıyon fılmı. Bu kadar heyecan beklemıyordum açıkçası.

  3. met_sicario 7 Nisan 2019, 00:35 -

    Filmin adını göründe aklıma fener geldi. Sicario 2 Day of the Soldado isme dikkat 🙂