Pan’s Labyrinth 2007 Türkçe Dublaj izle – Pan’ın Labirenti Filmleri Serisi

Film Bilgileri
Pan’s Labyrinth 2007 Türkçe Dublaj izle – Pan’ın Labirenti Filmleri Serisi
3.034 defa izlendi

6 Nisan 2007 tarihinde vizyona giriş yapan Pan’s Labyrinth filmi 1 saat 52 dakika sürüyor. Korku filmi olarak vizyona giren Pan’s Labyrinth filmi İspanya ve Meksika ortak yapımı bir film. Guillermo Del Toro’nun yönetmen koltuğunda oturduğu film korku filmi sevenler içni son derece dikkat çekici bir yapıt.

 

Pan’s Labyrinth Türkçe seyret

 

Ofelia İspanya’da faşist iktidarın tüm vahşetlerine rağmen yaşamaya çalışan küçük bir kız çocuğunu canlandırmaktadır. Ofelia’nın babasının sadist eğilimleri bulunmaktadır. Bu sadist eğilimler nedeniyle çevresindekilere sürekli eziyet eden babasının yaptıklarını gözlemleme fırsatı bulur Ofelia. Ofelia’nın gerçeklerden kaçınması ve sığınabileceği bir liman araması gerekir. Bu liman ise Ofelia’nın hayal gücüdür. Gerçek hayatında bir türlü huzuru yakalayamayan Ofelia artık hayallerinde aradığı huzuru bulmaya çalışır. Ancak vahşet hiçbir zaman son bulmaz. Ofelia’nın çevresinde vahşet aralıksız olarak devam etmektedir. Film gösterime girdiği sene Cannes Film Festivali’nde dakikalarca ayakta alkışlanmıştır. Yakın dönemin önemli başyapıtlarından biri olarak gösterilen Pan’s Labyrinth filmi çocukların gözünden savaşın nasıl bir şey olduğunu göstermektedir. Bu yönüyle izleyicinin takdirini toplamış bir başyapıttır. Savaş nerede olursa olsun çok zor ve fırtınalarla dolu bir süreçtir. Hele ki bir çocuğun gözünden savaş hiç azımsanamayacak kadar zordur. Bu filmi izlerken kendinizi bir anda savaşın ortasında buluyor ve savaş hakkındaki düşüncelerinizi bir defa daha sorgulama imkanı buluyorsunuz. Gerçekliği oldukça üst seviyede bulunan Pan’s Labyrinth filminde izleyici sanki o ortamı içerisinde yaşıyor. Pan’s Labyrinth izle yazıp unutulmayanlar arasına girmeyi başarmış olan bu filmi hemen izlemeye başlayabilirsiniz. Filmin çocuk oyuncusu gerçekten çok başarılı. Masumluğuyla birlikte harika bir şekilde yansıtıyor karakterini. Filmde bu küçük çocuk hayal gücüne dayanıp kendisine çok farklı bir hayat yaratıyor. Hayalinde babasının önceden öldüğünü, annesinin ise hasta ve hamile olduğunu düşünüyor. Bir süre sonra annesini de kaybediyor. Yürek burkan bir hikayeye sahip Pan’s Labyrinth. İzlerken insanın içi parçalanıyor ve küçük çocuğun yaşadıklarını büyük bir üzüntüyle izliyorsunuz. Filmde sıkılma gibi bir durum meydana gelmiyor. Fantastik türünün başarılı ürünlerinden biri Pan’s Labyrinth filmi. İspanya’da yaşanan savaş ortamını ve faşistliği bu film sayesinde öğrenme fırsatı buluyoruz. Pan’s Labyrinth Türkçe dublaj izle yazıp filmi Türkçe seslendirme eşliğinde izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Filmde duygusallık had safhada yaşanıyor. Ayrıca film finaliyle de son derece şaşırtıyor. Pan’s Labyrinth full hd izle yazıp filmi kesintisiz olarak kopmadan hd kalitesiyle izleyebilirsiniz. Pan’s Labyrinth filminden etkilenmemek mümkün değil. Peri masallarındaki gibi bir hikayede buluyorsunuz kendiniz.

 

Özellikle final sahnesinde dış sesin söylemiş olduğu son söz gerçekten çok başarılı olmuş. Filmde hem sakin, naif ve duru hayaller hem de sert, eleştirici ve acımasız görüntüler filmin izlenmesi bakımından çok önem bir yere sahiptir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Monty Python and the Holy Grail adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Pan’s Labyrinth 2007 Türkçe Dublaj izle – Pan’ın Labirenti Filmleri Serisi "
  1. jamalas1994 4 Nisan 2019, 11:26 -

    Pan’ın labirenti farklı bir film. Canavarlar alemini anlatıyor