My Sweet Monster 2020 Rusya animasyon full izle

Film Bilgileri
My Sweet Monster 2020 Rusya animasyon full izle
8.204 defa izlendi

Büyük bir kraliyetin kralının kızının büyüdüğüne bir türlü inanmaması sonrasında geçirdiği sinir krizinin ardından tahtı bir yaratığa kaptırdıktan sonra geri alma çabalarını konu alan My Sweet Monster full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 1.000.000 Ruble olarak açıklanmıştır. My Sweet Monster izle adlı film sinemalar da 5.454.884 kişi tarafından izlenmiştir.

My Sweet Monster tek part 2020 izle

My Sweet Monster Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, son dönemlerde ülkemizde Rusya çıkışlı animasyonların sayısı bir hayli artış göstermeye başladı. Özellikle de bu alanda ismini duyurmaya başlayan yönetmenlerden birisi olan Maksim Volkov, My Sweet Monster filmiyle farklı ve eğlenceli bir prenses – canavar hikayesine odaklanıyor. Daha önce ‘’Kahraman Prens: Sualtı Maceraları’’ filmini çeken Volkov, ikinci animasyon işinde de farklı bir anlatıyı fantastik maceralarla bütünleştirmeye devam etmişe benziyor. Bu kapsamda bakıldığında da zaten yeni filmin bir öncekinin de üzerinde bir anlatıyla şekillenme olasılığını da yüksek bulmaktayız. My Sweet Monster filminin konusu ise biraz önce belirttiğimiz gibi dikkat çekiyor. Kızı prenses Barbara’nın büyümüş olduğunu bir türlü kabullenemeyen bir Kral, kızını küçük görüp gözetim altına tutmaya çalışmaktadır. 16.yaş gününde ise babasının geçirmiş olduğu sinir krizinden yararlanarak kaçmayı başaran Barbara’yı ise dışarıda yepyeni bir hayat bekliyor olacaktır. Ormanda saklanırken tanıştığı karşılaştığı Boogey ve Wicked ise, hayatlarına yeni giren ve her şeye karışıp müdahale etmeye çalışan bu yeni arkadaşlarına karşı garip bir yaklaşım içerisine girmiş olacaktır. Her sahnesinde çocuklarınızla birlikte izlemekten keyif alacağınız My Sweet Monster filmi, animasyon açısından son zamanlardaki iyi tercihlerden birisine dönüşebilir. Keyifli bir seyirliği eğlenceli ve şamatası bol çizimlerle doyasıya izlemeniz açısından da bu yapım pek çok kez sizi pişman etmeyecek ve eğlencenin odak noktasına aktarmış olacaktır.

Rus’ların son zamanlar da yaptıkları en öğretici ve en iyi animasyon filmi olan My Sweet Monster tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Periler Ülkesi izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " My Sweet Monster 2020 Rusya animasyon full izle "