My Neighbor Totoro 2007 Türkçe Dublaj izle – Drama ve Suç Filmleri

Film Bilgileri
My Neighbor Totoro 2007 Türkçe Dublaj izle – Drama ve Suç Filmleri
2.037 defa izlendi

6 Temmuz 2007 yılında vizyona giriş yapan My Neighbor Totoro’nin yönetmenliğini Hayao Miyazaki yapmıştır. 1 saat 27 dakika süren film animasyon tarzından bir macera filmidir. Animasyon filmi sevenler için harika bir film olan My Neighbor Totoro Japonya yapımıdır.

 

My Neighboor Totoro tek parça izle

 

My Neighbor Totoro filmini seslendirenler arasında  Chika Sakamoto, Noriko Hidaka ve Shigesato Itoi gibi isimler bulunmaktadır. 1988 yılında çekilmiş olan My Neighbor Totoro animasyon filmlerinin çok önemli örnekleri arasında yer almaktadır. İki küçük kızın annesi hasta olur ve ona daha da yakın olmak isteyen kızlar hastanenin yakınındaki bir eve taşınmak ister.  Ancak iki küçük kız Mei ile Satsuki zaman geçtikçe onlarla birlikte yaşayan bazı varlıkların olduğunu düşünür. Bu varlıklardan kurtulmaya çalıştıkça kız kardeşin kurtulması mümkün hale gelmez. İki küçük kızın evinin karşısında orman var. Bu varlıklarla ormanda karşılaşır ve iki kız kardeş bir anda kendini büyülü bir dünyanın içerisinde bulur. Japon animasyon filmlerinin üstadı olarak gösterilen Hayao Miyazaki’nin kariyeri genel olarak kült filmlerle doludur. Bu da Hayao Miyazaki’nin en samimi ve en dikkat çeken filmlerinden biri olarak gösterilmektedir. Çocuklarınızla birlikte ailecek bir film izlemek istiyorsanız My Neighbor Totoro filmini çok seveceksiniz.  Film hem vizyona girdiği yılda hem de daha sonraki yıllarda birçok festivalden En iyi yönetmen ve En iyi film ödülü almıştır. Film sade bir anlatıma sahiptir. Ayrıca keyifli bir film olması nedeniyle izlerken kesinlikle sıkılmıyorsunuz.  Film sade bir yapıya sahip olsa da izleyiciler izlerken kendini iyi hissediyor. Filmi incelediğimizde Uzakdoğu mistizmini filmin her yerinde görme şansı buluyorsunuz.  Film genel olarak Alice Harikalar Diyarı’nda adlı eserden ilham almış.  Alice Harikalar Diyarı’nda adlı eserin  ilham vermediği hiçbir animasyon filmi yok desek yanlış olmaz.  Film sadece ilham almamıştır tabi. Kendisinden sonra ortaya çıkan pek çok filme de ilham vermeyi başarmıştır. Naif duygular edinmemizi sağlayan bu film hem yetişkinlerin hem de çocukların izleyebileceği çok önemli filmler arasında yer almaktadır. Soluksuz izleme imkanı sunan film bir anda içerisinde bulmanızı sağlıyor kendinizi. My Neighbor Totoro izle yazıp bu unutulmaz filmi evinizde izleme şansına sahip olabilirsiniz. Filmi izlerken bir Hayao Miyazaki klasiği izliyorum diyebilirsiniz.  Filmde insan makine birliğine karşı çıkılarak insan doğa birlikteliği üzerine bir anlatım söz konusu. Filmde iyimser bir doğanın parçası olma yolunda bir anlatım bizi bekliyor. Filmi izlerken genel olarak üzülsem mi sevinsem mi bilemiyorsunuz.

 

Ancak bir bakıyoruz ki filmin finalinde mutlu son var. My Neighbor Totoro full hd izle yazıp bu filmi hd görüntü kalitesi eşliğinde hemen izleyebilirsiniz. Ayrıca My Neighbor Totoro Türkçe dublaj izle yazıp filmi Türkçe seslendirme eşliğinde zaman kaybetmeden izleyebilirsiniz. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Dr. Strangelove adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " My Neighbor Totoro 2007 Türkçe Dublaj izle – Drama ve Suç Filmleri "
 1. Annaleen 7 Eylül 2018, 15:00 -

  My Neighbor Totoro insanların kesinlikle izleyip hayvanları anlaması gereken bir film

 2. forenglish2014 24 Eylül 2018, 17:47 -

  Bomba gibi film. Sıkıcı diyen kekolara inanmayın o malalr filmden anlamnıyor. Çok güzel çoookk

 3. 5hawolarmy 24 Eylül 2018, 17:48 -

  ben izledim oldukça sıkıcıydı. Bazı gerzekler kendi begendiklerini herkese begendirmeye calısıyor asıl kekolar onlardır. İzlemeyin zaman kaybı..

 4. My_Neighbor_T 26 Mart 2019, 11:54 -

  Neighbor Totoro tam bir faica. Bakınca siz de anlayacaksınız emin olun.

 5. PrayHard972 26 Mart 2019, 14:23 -

  Filmi senaryoları nasıl çekildi acaba çok merak ettim