Mahalleden Arkadaşlar 2020 sansürsüz komedi filmi izle

Film Bilgileri
Mahalleden Arkadaşlar 2020 sansürsüz komedi filmi izle
11.416 defa izlendi

2015 yılında yayım evlerinde satışa sunulan Mahalleden Arkadaşlar adlı kitabın 2020 yılında film olarak beyaz perde de yantısıldığı Mahalleden Arkadaşlar sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.900.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Mahalleden Arkadaşlar izle adlı film sinemalar da 4.545.854 kişi tarafından izlenmiştir.

Mahalleden Arkadaşlar 2020 komedi filmi izle

Mahalleden Arkadaşlar tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. Mete, Serkan ve Rıfat bir gece uzun uzun konuşup hayatlarında değiştircekleri bir takım kararlar alırlar. Mahalleden çok yakın arkadaş olan bu üçlü artık hayatlarında bir takım şeyleri değiştirip daha iyi ve düzenli bir hayat sürmek ister. Mete, Serkan ve Rıfat bu zamana kadar ki yaşantısında hayali olmayan ve tembellik diye adlandırılan üçlüdür. Ancak üstlerine damga olarak vurulan bu lakaplardan çok sıkılmışlardır. Artık bir şeylerin ucundan tutup küçük küçük şeylerden başlayıp başarıya adım atmak isterler. Öncelikleri ise iş bulmaktır. Ancak buldukları her işten 2. Gün çıkan bu üçlü herkesin gözünde dalga konusu olmaya yetmiştir. Bu durumdan sıkılan mahalleden arkadaşlar kendi aralarında bir iş kurmak isterler. Bunun sonucunda kredi çekere bir kafe açarlar. Tam olarak nasıl bir şey yapacaklarını bilemeyen üçlü ilk defa hayalini kurduğu bir şeyi gerçekleştirme yolunda ilerlemişlerdir. Mutludurlar ancak bu işi yapabileceklerine pek fazla inanmamaktadırlar. Aileleride inanmaz ancak üçlü ne olursa olsun ailelerini utandırmak ister ve hayallerinin ardından giderek her şeyin en iyisini yapmaya çalışırlar. Daha önce hiç bir çalışma becerileri yoktur. Üçününde bu hayatta istedikleri şeyler bir iş sahibi olup evlenmektir. İlerde çocuklarına iyi bir baba olma yolunda ilerlemek isterler. Ancak bu üçlü hayalini kurduğu ilk şeyi yani açtıkları kafeyi işletebilecek midir ?

2020 yılına damga vurması beklenen yerli komedi filmlerinin başında gelen Mahalleden Arkadaşlar full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da Sır Tutabilir Misin izle adlı filmide BURAYA TIKLAYARAK sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler