Kötü Çocuk 2017 Full Hd Tek Parça izle – Türk Aşk Filmleri

Film Bilgileri
Kötü Çocuk 2017 Full Hd Tek Parça izle – Türk Aşk Filmleri
11.734 defa izlendi

Son yılların en çok aranan Türk aşk filmi olan ve izleyicilerini doyamayıp bir daha izlediği Kötü Çocuk full hd izle adlı filmin yapımcıları tarafından yapılan açıklamaya göre 1.500.000 TL harcanarak çekildiği anlaşılmaktadır. Kötü Çocuk izle adlı film sinemalar da 8.326.289 insan tarafından izlenmiştir.

 

Kötü Çocuk 1080p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorun değerli izleyiciler. Kötü Çocuk tek parça izle adlı filmde Kayla adında bir kız doğduğu gün babasının kendisini terketmiş ve hayatını annesi Nazlı ile geçirmek zorunda kalan bahtsız bir kızdır. Hayatı boyunca babasının başlarında olmadığından dolayı annesi ile birlikte zor şartlar altında büyümüştür. Fakat bu durum kızı kötü olaylara itmek yerine erken yaşta oldukça olgunlaşmasına neden olmuştur. Arkadaşları ve ortamı tarafından oldukça sevilen bu kız bir akşam eve geldiğinde hiç tanımadığı bir adamın evde olduğunu görür. Bu adamın babası olduğunu söylemesinden sonra Kayla büyük bir acı mutluluk ve acı yaşar. Yıllardır hasretini çektiği babasına doya doya sarıldıktan sonra kendisini ve annesini neden bırakıp gittiğini sorar. Babasının anlattığı olayları dinledikten sonra büyük bir sessizliğin ardından baba Kemal kızına kendisi ile gelmesini ve daha güzel şartlar da okumasını ister. Bu durumu istemeyerek te olsa kabul etmek zorunda kalan Kayla babası ile birlikte gider. İlk başlar da oldukça mutsuz olan ve annesi ile arkadaşlarının hasretini çeken bu kız, yeni okulunda ilk gün gördüğü bir çocuktan çok etkilenir. Bu çocuğun adı Meriç’tir. Meriç ile birlikte geçireceği zamanlarda eski arkadaş ortamındaki güzel anları yeniden yaşayacağına inanan bu kız için aslında hiç bir şey hayal ettiği gibi olmayacaktır. Meriç tahmin ettiği kadar iyi niyetli bir çocuk değildir ve kızın hayatının mahvolmasına sebep olacaktır.

 

Aşk filmi sevenlerin büyük ilgi ile izledikleri ve defalarca izleyerek filmin ne kadar başarılı olduklarını sosyal medya yorumları ile de belirttikleri Kötü Çocuk 720p sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça halinde eklenmiştir. Aşk filmleri sevenlere İlk Öpücük adlı Türk filmini de önermekteyiz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Kötü Çocuk 2017 Full Hd Tek Parça izle – Türk Aşk Filmleri "
  1. akpartibduzu 4 Mart 2019, 11:15 -

    Kötü çocuk yine kızların kalbini çalmaya devam edecek gibi

  2. kemal 22 Temmuz 2019, 10:48 -

    Kötü çocuk iyi de neden aşk filmi böyle