Komşum Totoro 2007 Tek Parça izle – Japonya Efsan Animasyon Filmi

Film Bilgileri
Komşum Totoro 2007 Tek Parça izle – Japonya Efsan Animasyon Filmi
1.129 defa izlendi

Bilinmeyen bir hastalığa yakalanan annelerinin kaldığı hastahaneye yakın olabilmek için kırsal bir eve babaları ile birlikte taşınan iki küçük kız çocuğunun hayatını anlatan Komşum Totoro tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Komşum Totoro izle adlı film sinemalar da 12.583.799 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Komşum Totoro tek parça 2007 izle

 

Komşum Totoro full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, 2 kızın  hasta annesini ziyarete giderken başına geldiklerini anlatır. Bu iki kız hasta annelerinin yanına gitmek istemiştir ve bu yüzden yola koyuyorlar. Hasta annelerinin yanına giderken hiçbir şey olmadan yollarına devam ederler ve en sonunda köye varırlar. Annelerini ziyaret ettikleri zaman bir süre sonra köye dolaşmaya çıkarlar ve etrafta biraz dolanırlar. Köyün güzel yerlerine gider ve biraz gezerler. Akşama gelirler ve anneleri de o sıra da uyanmış olur. Anneleriyle biraz muhabbet ettikten sonra yemek hazırlarlar ve hep beraber yemek yer biraz daha oturup muhabbet ettikten sonra yatmaya giderler. Sabah olup uyanmışlardır ve kahvaltıyı hazırlayıp annelerini kaldırırlar. Beraber kahvaltı yaparlar ve annelerine ilaçlarını verirler. Anneleri ilaçları içtikten sonra uykusu geldiği için biraz daha uyumak ister ve onlar da o sıra da tekrardan köye çıkarlar. Köyde dolaşırken köyün yakınlarında bir orman bulurlar ve meraklarına dayanamayıp orman içine girerler akşama eve döneriz diye düşünürler ve başlarına geleceklerden habersiz bir şekilde eğlene eğlene ormana doğru yol almaya başlamışlardır. Giderken çok güzel olucağını düşünürler ama ormana yaklaştıkları zaman ormandan sesler gelmesi nedeniyle aslında biraz biraz içten içe korkmaya başlamışlardır. Kızlardan birisi geri dönelim dediği zaman diğeri onunla dalga geçerek korktun mu tarzında şeyler söyleyerek ormana girmeye ikna eder ve beraber ormana girerler. Ormana girdikleri zaman içeride ki bitkilerin ne kadar güzel olduğunu görürler ve ormanda dolaşmaya başlarlar. Sürekli güzel şeyler görerek zevk alarak gezmeye devam ederler. Ormanda oldukları için havanın karardığını fark etmezler ve eve dönmeleri gerekmektedir. Bir zaman sonra ormandan gelen bir ses sebebiyle korkarlar ve havanın iyice karardığının farkına varırlar. Artık eve dönüş vakti gelmiştir onlar için. Ama hava karardığı için geldikleri yolu bulamıyorlardır ve bu yüzden de geceyi ormanda geçirmek zorunda kaldıklarının farkına varmışlardır. Annelerinin endişelenceğinin farkındadırlar ve korksalar da bir yandan annelerini düşünmek zorunda kalırlar. Ormanda güvenli bir yer aramaya başlarlar. Güvenli bir yer ararken ormandan tuhaf tuhaf sesler gelmeye başlamıştır ve bu onları daha da fazla korkutmuştur. Birbirlerini destekleyerek yürümeye devam ederler. Yürürken birden bire karşılarına orman cinleri çıkar ve korkudan napıcaklarını bilemezler. Orman cinleriyle beraber maceradan maceraya atlarlar.

 

Son yıllar da yapılan en komik ve dramatik olayları içinde bulunduran ve yetişkinler tarafından da sevilen bir animasyon haline gelen Komşum Totoro Türkçe dublaj izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Yukarı Bak izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler