Kolpaçino 2 Bomba Tek Parça izle – 2011 Şafak Sezer Komedi Devam Filmi

Film Bilgileri
Kolpaçino 2 Bomba Tek Parça izle – 2011 Şafak Sezer Komedi Devam Filmi
4.498 defa izlendi

İlk filmi 2009 yılında çıkan ve sinemaları adeta kasıp kavuran filmin 2. serisi olarak 2011 yılında karşımıza çıkan Kolpaçino 2 Bomba tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kolpaçino 2 Bomba izle filmi sinemalar da 6.217.368 kişi tarafından izlenerek ilk filmi geçmiştir.

 

Kolpaçino 2 Bomba full hd izle

 

Kolpaçino 2 Bomba sansürsüz izle adlı efsane filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, başlarına aldıkları belaları bir şekilde komik maceralar sürkülasyonu sayesinde atlatan 7 arkadaş hayatlarına kendi hallerine devam etmeye başlamışlardır. Ganyotçuyu şoför olarak yanına alan Özgür emlak işine girmiş, Sabri kuyumcu kendi halinde Tayfun ile hayatına devam etmiş, Orhan ise bir galeri dükkanı açarak parasın sakin şekilde kazanmaya başlamıştır. Bu sıra da kendisine bir şoför tutan Sabri hayatı dinci bir şekilde kazanmaya devam etmiştir. Tüm kahramanlarımızın hayatı sakin giderken zengin bir adamın kızı ile evlenen Özgür’ün hayatına giren bir assolist kahramanımızın aklını başından almıştır. Bu kadına sana kaset çıkaracağım diyerek yatağına alan ve devamlı kız ile birlikte olan Özgür, kızın yanından ayrıldıktan sonra devamlı kızı eken bir adam haline gelmiştir. Jale adındaki bu kadın Özgür’ün kendisini oyaladığını düşünerek bir plan yapar ve Özgür’ü evine davet eder. Evinde Özgür ile birlikte olurken her şeyi kameraya kayıt eden bu kız, Özgür yanından ayrıldıktan sonra bir mail atar ve videodan kısa bir kesit göndererek kendisine 30 bin TL vermez ise bu kayıtları karısına göndereceğini söyler. Evden korku ile apar topar çıkan Özgür eski arkadaşlarını Orhan’ın galerisin de toplar. Bura da durumlardan bahseden Özgür kızı aradığı zaman telefona çıkan adam ile laf münakaşasına girdikten sonra adamı galeriye davet eder. Galeriye gelen adam ile konuştuktan sonra mesaj vermek amacı ile adamı tartıklayan Özgür ve arkadaşlar başlarına nasıl bir bela aldıklarının farkında değillerdir. Büyük bir gece kulübünün yöneticiliğini yapan bu adam kulüp sahibinin de yardımı ile kahramanlarımızı gece kulübüne davet eder. Bura da yaşanan olaylar sonrasında bayan elbisesi giydirilen bu 7 kahramanımızın videosu çekilir ve 3 gün içerisinde getirilmek üzere 1 milyon TL ceza kesilir. Bu parayı bulmaka ve Türkiye’ye rezil olmamak için kayınpederinin bankasın soymaya karar veren Özgür ve arkadaşlar kendilerini yine bir komedi macerasının içerisinde bulacaklardır. Bu sıra da bankayı yıllardır soymaya çalışan bir adam ile kafa kafaya geldiklerinde ise Özgür rehin alınacak ve üzerine bomba bağlanarak İstanbul sokaklarına salınacaktır. Bu durumdan kurtulmasının ise tek yolu vardır. Kulüp sahibi ve banka soyguncularını birbirine düşürmek.

 

2011 yılında en çok izlenen sinema filmi olan ve hala rekoru kırılamayan Kolpaçino 2 Bomba full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin 3. filmi olan Kolpaçino 3. Devre adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Kolpaçino 2 Bomba Tek Parça izle – 2011 Şafak Sezer Komedi Devam Filmi "
  1. berberlerw 10 Ekim 2018, 23:14 -

    ılk fılm kadar komıkd egıl ama ıdare eder. Yanı su 3. film sacmalıgından kat be kat ıyı.. Bu arada sıte cok guzel ya cok begendım.

  2. falconbackk 10 Ekim 2018, 23:15 -

    napalım donup donup bu fılmlerı ızlıyoruz. Iyı komedi filmleri yoka rtık.

  3. mickeyoneil_ 3 Nisan 2019, 10:45 -

    Kolpaçino 1-2-3-4-5-6-7 serisi olarak bence devam etmeliydi