Kolpaçino 1 2009 Sansürsüz izle – Şafak Sezer En İyi Komedi Filmleri

Film Bilgileri
Kolpaçino 1 2009 Sansürsüz izle – Şafak Sezer En İyi Komedi Filmleri
8.174 defa izlendi

2009 yılında Türk sinemasındaki yerini alan ve ülkemiz de bir daha üzerine bir komedi filmi yapılamayan Kolpaçino 1 full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kolpaçino 1 izle adlı film sinemalar da 4.267.596 kişi tarafından izlenerek rekorları alt üst etmiştir.

 

Kolpaçino 1 tek parça izle

 

Bu harika baş yapıtın konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, ülkenin en büyük mafya babalarına yurt dışından mantarlı kekler getirerek hayatını kazanan Tayfun, bir gün en yakın arkadaşı Özgür’ün evinde yapacağı parti için keklerden 10 tane çalar. Fakat mafya babasının keklerden 10 tanesinin çalındığını görünce hemen Tayfun’u adamlarına aldırır ve mekanına getirir. Tayfun’un yanında bir adamı yeğeni Hüseyin’e kestiren bu mafya babası Tayfun’a 15 gün içerisinde bulması için 50 bin dolar ceza keser. Bu cezayı nasıl ödeyeceğini düşünürken Dolapdere’nin en hızlı kumarbazı olan Sabri abisinin yanına gider. Bu durumdan Sabri abisine bahseden Tayfun, Sabri abisinin ne kadar kadın düşkünü birisi olduğunu bildiğinden dolayı kendisine bu işin sonunda manita ayarlayacağını söyleyerek yardım etmesini sağlar. Fakat Sabri’nin tüm mekanları polisler tarafından bilindiğinden dolayı kendisine kumar oynatabileceği bir mekan bulmasını ister. Tayfun ise bu mekanı ayarlamak için hemen Özgür adlı arkadaşının yanına gider. Yazları evi filmcilere vererek 10 15 bin lira arasında para kazanan Özgür, Sabri’den günlük 25 bin dolar kazanacağını öğrenince hemen teklifi kabul eder. Villayı adeta kumarhaneye çevşren Sabri ilk gün normal kumar oynattıktan sonra 2. gün İstanbul’un en büyük en nezih kabadayılarını barbut atmaları için mekana davet eder. Mekana gelen bu kabadayılar arasında Ateş’in yeğeni olan Hüseyin, kendisini devamlı yolduğunu düşündüğü bir başka babası Ekrem ile tartışınca bir anda silahlar çekilir. Bunun sonucun da Ekrem ve adamını öldüren Hüseyin hemen amcasının yanına kaçar. Artık evlerinde 2 ceset olan bu 7 birbirine sırtını dayayan arkadaş hayatlarının en uzun ve en macera dolu gecesini geçireceklerdir. Birbirinden değerli arkadaşlarının ölümüne tanık olacak Özgür ise en sonunda Sabri ile tartışınca hayatın da başına gelmeyen bir olay gelecek ve dayak yiyecektir. 2 ceseti uçurumdan aşağı atıp evlerine geri geldiklerin de ise evdeki 9 ceseti görünce nasıl bir belayı başlarına aldıklarını anlayacaklardır. Kolpaçino 1 sansürsüz izle filmi günümüz de yapılmış Kemal Sunal filmlerinden sonra en iyi komedi filmi olarak Türk sinemasına adını altın harfler ile yazdırmıştır.

 

2009 yılının ve hala günümüzün en çok izlenen komedi filmi olan ve Şafak Sezer’in baş rolünde oynadığı Kolpaçino 1 tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filmin 2. serisi olan Kolpaçino Bomba adlı filmi de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
3 yorum bulunmaktadır: " Kolpaçino 1 2009 Sansürsüz izle – Şafak Sezer En İyi Komedi Filmleri "
 1. elisalican 10 Ekim 2018, 23:13 -

  efsanenın baslangıcı. en az 20 kere ızlemısımdır. her repliği bir fenomen adeta

 2. mtt3479 10 Ekim 2018, 23:13 -

  Bu çok bilgili insanlar
  Kolpaçino gibi işemeli sıçmalı ayin yapıyorlar demek ki

 3. bahatcyldz 3 Nisan 2019, 10:45 -

  Adamımsın şafak sezer. Kolpaçino 1 filmine bayılıyorum