Kardeşim Benim 2 2017 Sansürsüz izle – Birader Devam Filmleri

Film Bilgileri
Kardeşim Benim 2 2017 Sansürsüz izle – Birader Devam Filmleri
5.411 defa izlendi

İlk filmi son derece beğenilen filmin devam filmi olarak 2017 yılında vizyona giren Kardeşim Benim 2 tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Kardeşim Benim 2 izle  filmi sinemalar da 11.634.363 kişi tarafından beyaz perde karşısında izlenmiştir.

 

Kardeşim Benim 2 full izle

 

Kardeşim Benim 2 full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Ozan ve Murat babalarının ölümünden sonra köyde geçirdikleri 40 gün boyunca aralarındaki bağları sıkı sıkı bağlamış ve yeniden eskisi gibi çok iyi anlaşan iki kardeş haline gelmişlerdir. Ozan köyde tanıdığı kız ile evlenmiş kardeşi Murat ise büyük bir şeker fabrikası sahibinin kızı ile 2 gün sonra düğünü olacaktır. Fakat gelen bir telefon sonrasında iki kardeşin eski dostu olan Tato’nun öldüğü haberini alırlar. Bu durumun ardından sevgilisinden izin alan Murat, Ozan ile birlikte eski dostları Tato’ya karşı son görevlerini yerine getirmek adına doğruca Karadeniz’in gözde köylerinden Semyah Köyü’ne giderler. Bura da hemen Tato’yu gömerek İstanbul’a dönmek isteyen Murat, kaldıkları evde gece duyduğu tıkırtılardan şüphelenerek salonu kontrol etmeye gider. Salonda gördükleri sonrasında baygınlık geçiren Murat’ın düşme sesini duyan Ağabey Ozan’da salona geldiği sıra da öldü sandığı Tato ve onun kaçırdığı sevgilisini görünce şok olur. Hemen kardeşi Murat’ı ayıltan Ozan, daha sonrasında Tato’yu karşısına alarak ne olduğunu ve neler döndüğünü anlatılmasını ister. Tato ise istediği kızı ailesinin kendisine vermediğini ve öldü ayakları yaparak gömüleceğini ve daha sonrasında sevgilisi ile buralardan kaçarak ailesinin en azından kendisi ile kaçmadığını düşünmelerini sağlayacağını söyler. Aynı zaman da Murat ve Ozan’dan da yardım isteyen bu delikanlı Murat’ın da düğünü olduğunu duyunca son derece modu düşer. Arkadaşının moralinin bozulduğunu gören Murat ise sonunda ne olursa olsun Tato’ya yardım etmeye karar verir. Ozan ve Murat yolculuğa başladıkların da ise arabaların da Tato’nun annesi, sevgilisi ve Tato ile birlikte sınır ötesine kadar uzanan macera ve komedi dolu yolculukta Ozan ve Murat’ın arasının daha da sıkı sıkıya bağlanmasına sebep olacaktır. İki kardeşin bu yolculukta birbirleri için kendi canlarını tehlikeye atmaları birbirlerine olan saygı ve sevgilerinin daha fazla artmasını sağlayacaktır.

 

İlk filmi ile gişe rekorlar kıran ve 2. serisi ile bu rekorları da alt üst eden Kardeşim Benim 2 sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filmin ilk serisini izlemek isterseniz Kardeşim Benim 1 izle adlı filme de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Kardeşim Benim 2 2017 Sansürsüz izle – Birader Devam Filmleri "
 1. queenofcolorr 12 Eylül 2018, 21:29 -

  Bu iki adamın yaptığı Kardeşim Benim 2 izle filmini sevmeyen bence hayatının hatasını yapar.

 2. cem çınar 22 Eylül 2018, 15:38 -

  bu 7. yavuşak admin birde utanmadan film die beyaz show koymuş kalk siktir git lan burdan göt lalesi 5 yaşındaki çocuk gibi belki reklam parası alırım die site açmış afiş koymuş afişlerin için saçma sapan video koymuş kalk siktir git allahın 50 liralık bebesi

 3. OSMAN AGA 27 Eylül 2018, 18:42 -

  Benim bir de kardeşim var Biz de boyleyız birbirimizi yıyoruz o anlamda bu filmde kendimi buldum. İzleyin derim..

 4. GFB5399 27 Eylül 2018, 18:42 -

  ıLK FİLMİN YANINA BİLE YAKLAŞAMAZ CUNKU aSLI eNVER’IN OLMAYISI FİLMDEN ÇOK SEY GOTURMUS

 5. hfzesr07 29 Mart 2019, 19:54 -

  Baş rol oyuncuları ne zaman başka film çekerler sizce