Her Şey Çok Güzel Olacak Tek Parça izle 1998 Cem Yılmaz Filmi

Film Bilgileri
Her Şey Çok Güzel Olacak Tek Parça izle 1998 Cem Yılmaz Filmi
1.354 defa izlendi

Baş rollerinde Cem Yılmaz ve Mazhar Alonson’un oynadığı ve birbirine zıt hayat yaşayan iki kardeşleri canlandırdıkları Her Şey Çok Güzel Olacak tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 11.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Her Şey Çok Güzel Olacak izle adlı film sinemalar da 12.583.682 kişi tarafından izlenmiştir.

Her Şey Çok Güzel Olacak tek part izle

Her Şey Çok Güzel Olacak sansürsüz izle adlı bu müthiş komedi filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Altan, ailesiyle yaşadığı hayatı her zaman küçümsemiş ve zengin olma planları kurarak evi terketmiştir. İstanbul’a giden Altan çalışmaya başlar ancak hayatın zorlukları bir bir onun karşısına çıkar. Ağabeyi ise Altan evi terk ettiği için onu ne arar nede sorar. İki kardeşin hikayesi Altan evi terkettiği zaman bitmiştir. Altan her zaman burnu havada, gözü yükseklerde bir adamdır. Ağabeyi Hasan ise azla yetinebilen çokta gözü olmayan karakterdedir. Ancak Altan’ın ağabeyi yıllar sonra evlendiği için İstanbul’a yerleşmeye karar verir. İstanbula yerleştiği sırada Altan’la karşılaşacağı aklının ucundan bile geçmezken bir kavga esnasında yıllardır görüşmediği kardeşini görür. Altan ise yıllardır görmediği ağabeyinin ona büyük bir şans olarak geldiğini düşünür. Yıllar sonra bir araya gelen iki kardeş barışmaya karar verir. Bir birlerini ne kadar özlediklerini farkederler. Ancak Altan yine sinsi planlar içerisindedir. İstanbul’a geldiğinden beri tek istediği şey İstanbul’un göbeğine bir bar açmaktır. Gerekli parayı bulamadığı içinse bir türlü bar açma hayalini gerçekleştiremez. Sonunda ağabeyinin eczane deposunu keşfeder. Ağabeyine orayı sattırıp bar açtırmak için elinden ne geliyorsa yapar ancak Hasan bunu kabul etmez. Altan ise hiç pes etmeyerek ondan yardım istemeye devam eder. Sinsi hesaplar peşinde olan Altan sonunda ağabeyini ikna etmeyi başararak barı açtırır. Ancak bir türlü yüzleri gülmez. Başlarına sürekli tehlikeli şeyler gelir ve hiç bir işin altından kalkamazlar. Ne olursa olsun iki kardeş tekrardan bu zorlukları beraber çeker ve birlik içinde beraber ağlayıp, beraber gülerler. Altan ve Hasan’ın bütün tehlikeli maceraları onları bir birine kenetler.

Herkesin çok sevdiği oyuncuları kadrosunda barındıran ve gişe hasılar rekorları kıran Her Şey Çok Güzel Olacak full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Tosun Paşa izle adlı filmi sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler