Hasbihal yerli komedi filmi sansürsüz izle 2019

Film Bilgileri
Hasbihal yerli komedi filmi sansürsüz izle 2019
3.063 defa izlendi

Bir çok ünlü oyuncuyu kadrosunda bulunduran ve 2019 yılında vizyona girecek bir komedi filmi olan Hasbihal sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 400.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Hasbihal izle adlı film sinemalar da 14.676 kişi tarafından izlenerek büyük hayal kırıklığı yaşatmıştır.

Hasbihal tek part 2019 komedi filmi izle

Hasbihal full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Hasbihal platonik bir aşıktır. Hasbi’nin hayatını konu alır ve platonik bir aşık olduğu için başına gelecekleri anlatmaktadır. Hasbi ailesiyle beraber birlikte yaşamaktadır ve dışarıyla pek fazla bir işi olmadığından sürekli olarak evde oturmaktadır. Evde otururken boş zamanlarını kitap okuyarak ve kendini geliştirecek bir şeyler öğrenerek geçirmektedir. Hasbi sürekli olarak kendini geliştirmekte olduğu için Antik Yunanca ve Osmanlıcayı çok iyi bir şekilde öğrenmiştir ve bunun ona her zaman ek bir katkı sağlayacağının farkındadır. Hasbi’nin babası patavatsız birisi ve annesi de vefalı birisidir ve Hasbi ise ikisinin arasında kalıyordur sürekli. Hasbi’nin platonik olduğu kişi ise komşunun kızı Müjgan’dır. Müjgan ise aynı duyguları Hasbi’ye beslememektedir. Müjgan ise zengin ve şımarık Tanberk ile beraberdir. Hasbi bunu bildiği için Müjgan ile Tanberk’i ayırmaya çalışmaktadır. Tanberk’in hatalarından dolayı Müjgan ile ayrılırlar ve Hasbi bunu bilmediği için ayrılmaları için plan yapmaya devam etmektedirler. Hasbi, arkadaşıyla beraber Tanberk’in fotoğraflarını alarak fotomontaj yapıp uygunsuz bir hale getirir ve bunu bir şekilde Müjgan’ın eline ulaşmasını sağlar. Tanberk bu olayı Hasbi’nin yaptığını anlayınca Tanberk’in babası Metin, Hasbi’nin bu yaptığını yanına bırakmamaya karar verir ve adamlarını Hasbi’nin peşine yollar. Başı belada olan Hasbi kaçması gerektiğini ve başında ki beladan kurtulması gerektiğinin farkına varır. Yerini, yurdunu arkasında bırakarak uzaklaşır ama Hasbi için bu uzaklaşma sadece 8 kilometreden oluşmaktadır.

Büyük umutlar ile çekilmesine ve oldukça komik olmasına rağmen reklamı iyi yapamadıklarından dolayı pek sevilmeyen Hasbihal tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı 2 izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Hasbihal yerli komedi filmi sansürsüz izle 2019 "
  1. Karakopruak 5 Ağustos 2019, 13:48 -

    Hasbihal kader biliyordum ama bunun adında film de yapılıyor