Hard Powder 2018 Full Hd izle – Amerikan Liam Neeson Filmleri

Film Bilgileri
Hard Powder 2018 Full Hd izle – Amerikan Liam Neeson Filmleri
5.153 defa izlendi

Atılan bir iftira sonrasında bir ailenin hayatının nasıl mahvolduğunu konu alan Hard Powder tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Hard Powder izle adlı film sinemalar da 5.283.689 kişi tarafından izlenmiş ve oldukça beğenilmiştir.

 

Hard Powder 2018 izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, bir belediye de kışları kar temizleyicisi olarak çalışan ve yazın belediyenin kendisine verdiği bir büfeyi işleterek ailesinin geçimini sağlayan Nels adındaki bir adam, karısına ve çocuğuna son derece düşkünlüğü ile bilinen ve bu sebepten dolayı oturduğu kasaba da herkes tarafından oldukça saygı duyulan bir adamdır. Hayatını özellikle erkek evladı için adayan ve onun bir dediğini iki etmeyen Nels, kasabalarında sessiz ce huzurlu bir şekilde yaşayan bir aileye sahiptir. Fakat bir gün başlarına gelen bir felaket sonrasında tüm hayatları mahvolacaktır. Oğlunun okul çıkışında polisler tarafından alındığını duyan baba hemen karakola gider. Oğlu hakkında suçlamaları duyduğunda ise hayatının en büyük şokunu yaşayacaktır. Oğlu hakkında şikayete tabi tutulan konu, onun bir uyuşturucu çetesine üye olduğuna dair bir suçlamadır. Bu suçlama karşısında oğlu ile konuşan ve bir iftiraya maruz kaldığını anlayan baba oğlunu bu iftiradan kurtarmak için elinden geleni yapmaya başlar. Fakat ilk mahkeme de ceza evine gönderilen oğlu için tüm tanıdıklarından yardım isteyecek olan Nels, bir gece evine gelen polisler sonrasında tamamen yıkılacaktır. Oğlunun ceza evinde öldüğünü öğrenen Nels, bu olay hakkında bilgi almaya çalışır. Fakat kimse oğlunun nasılş ve neden öldüğünü acılı babaya söylememektedir. Oğlunun ceza evinde en yakın arkadaşı olan Hary ile konuşan baba, oğlunun iftira atan uyuşturucu çetesi tarafıdnan öldürüldüğünü öğrendiğinde hayatının 2. şokunu yaşayacaktır. Hemen yaşadıkları kasabadan ayrılarak uyuşturucu çetelerinin olduğu şehire taşınan Nels ve karısının bir tek amacı vardır. Çocuklarına iftira atarak ceza evine gönderen ve ora da onu öldüren bu çeteden intikam almaktır. Tüm hazırlıklarını tamamlayan baba intikam yemini ile Hard Powder Türkçe dublaj izle adlı filmde saldırılarına başlayacaktır. Oğlunun intikamını almadan ise Nels ve karısına huzurlu bir uyku haram olacaktır.

 

Bir babanın hayatında en değer verdiği insan olan oğlunun iftiralar sonrasında bir çete tarafından öldürülmesini ve bu duruma karşı babanın intikam için neleri göze alabileceğini konu edinen Hard Powder full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Bumblebee adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Hard Powder 2018 Full Hd izle – Amerikan Liam Neeson Filmleri "
 1. gazzi 22 Eylül 2018, 21:18 -

  Liam Nesson var dediler geldik. Bu adam halay çekse, gemi de halat çekse, dertli bir of çekse afedersiniz otuzbir çekse izlerim. :)) film de şahane bu arada izleyin derim.

 2. itsaandree 22 Eylül 2018, 21:19 -

  eh iste idare eder…

 3. Anonim 13 Kasım 2018, 14:34 -

  Alt yazılı yok mu?

 4. thegreatgonzo 19 Mart 2019, 15:06 -

  Gece izledim Hard Powder filmini. Gerçekten adamlar efsane yapmış

 5. BrianLeeTrades 9 Ağustos 2019, 17:32 -

  Hard Powder güzel bir film. İzlemesi keyif veriyor.

Savoybetting