Gürbüz Hadi Allah’a Emanet Full Hd izle – 2018 Şafak Sezer Komedi Filmi

Film Bilgileri
Gürbüz Hadi Allah’a Emanet Full Hd izle – 2018 Şafak Sezer Komedi Filmi
9.795 defa izlendi

Şafak Sezer ve Ayhan Taş’ın aynı filmde rol aldığı ilk film olan Gürbüz Hadi Allah’a Emanet tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Gürbüz Hadi Allah’a Emanet izle filmi sinemalar da 5.267.362 kişi tarafından izlenerek oldukça beğenilmiştir.

 

Gürbüz Hadi Allah’a Emanet full hd izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Annesini babasını küçük yaşta kaybeden Gürbüz yetimhane de büyümüş bir çocuktur. 18 yaşında yetimhaneden ayrılmak zorunda kalan Gürbüz kendisine bir iş bulur ve geçimini sağlamaya çalışır. Gürbüz bir pizzacı da motor kuryeliği yapmaya başlar. Orada çalışan Aylin adlı bir kıza aşık olan Gürbüz onunla evlenmek istiyordur. Ancak bir sorun vardır ki evlenmek için Gürbüz’ün hiç bir şekilde durumu yoktur. Aylin Gürbüz’ün durumunun iyi olmasını bekliyordur ancak bu durumdan çok sıkılmıştır. Gürbüz ise Aylin’in kıskançlıklarına bir türlü göz yumamıyordur. Aylin çok kıskanç ve bir o kadar Gürbüz’ü sıkan bir kızdır. Aylin’in bu kıskançlıklarından kurtulmak isteyen Gürbüz kendi kafasın da planlar kurar. Aklına hiç bir eşy gelmediği için en son en yakın arkadaşı olan Ferhat’ın önerisini alır. Ferhat, Aylin’in kıskançlıklarından kurtulmak için çok güzel bir plan yapsada Gürbüz bunun işe yarayıp yaramayacağını bilmiyordur. Denemekten zarar gelmeyeceğini düşünerek Ferhat’ın kurduğu planı yapmaya kara verir. Plan ise Gürbüz’ün iş boyunca neler yaptığına dair kanır olarak video çekmesidir. İlk kayıt günün de başına çok büyük bir bela çıkar. Kayıt altına aldığı kamera bir cinayete şahit olur. Cinayeti gören Gürbüz oradan kaçarak kurtulmaya çalışır. Ancak cinayeti işleyenler Gürbüz’ün cinayete şahit olup kayıt altına aldığını görür. Gürbüz’ün peşine düşen mafya adamları ondan kayıtları alıp daha sonra öldürmek istiyordur. Aylin ise o sırada Gürbüz’den haber alamadığı için çok endişelidir. Bir kaç gün boyunca Gürbüz’den ilgi göremeyen Aylin bu durum sonucun da çok sinirlenir. Gürbüz ve Ferhat bu mafya babalarından kurtulmak için uğraşıyordur. Uğraşları sonucun da başlarına bir çok komik olay gelir. Aylin’e her şeyi anlatma kararı alan Gürbüz ve Ferhat onu bu işe karıştırmak istemese de Aylin çoktan olayın başı olmayı başarır. Gürbüz, Aylin tarafından tehdite uğrar. Başına gelen bu belalardan Aylin’i kurtarmak için işe koyulan iki arkadaş büyük bir maceradan geçecektir. Tüm bu maceraları Gürbüz Hadi Allah’a Emanet sansürsüz izle adlı filmde tanık olacaksınız.

 

Tüm usta komedyenlerin aynı filmde bulunduğu ilk film olan Gürbüz Hadi Allah’a Emanet full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Ailecek Şaşkınız adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Gürbüz Hadi Allah’a Emanet Full Hd izle – 2018 Şafak Sezer Komedi Filmi "
 1. Murat 7 Eylül 2018, 14:46 -

  Gürbüz hadi allaha emanet yine şafak sezer klasiği. Adamlar güzel yapmış.

 2. suItan4nsd 22 Eylül 2018, 21:56 -

  Şafak Sezer’in kendisini sevmiyorum ama filmlerini seviyorum. özellikle kolpaçinoyu defalarca izlemişimdir heralde. O yüzden bence sinemasına laf soylememek gerekir.

 3. recepot 22 Eylül 2018, 21:57 -

  bence bu filmin ikinciside gelir demedi demeyin

 4. HyuseinKaraalie 25 Mart 2019, 10:58 -

  Gürbüz Hadi Allah’a Emanet filmi komik değil ki başarılı olmamış

 5. FuatTac3 9 Ağustos 2019, 14:34 -

  Gürbüz kendini şaşırmış filmde. Bende ona Hadi ALLAH’A emanet diyorum