Görevimiz Tatil 2018 Sansürsüz izle – Yerli Komedi Tatil Filmleri

Film Bilgileri
Görevimiz Tatil 2018 Sansürsüz izle – Yerli Komedi Tatil Filmleri
11.418 defa izlendi

Cimri bir adamın aile içinde ilişkilerinin bozulmasının ardından tedavi amaçlı verilen tatil de yaşadıkları maceraları konu alan Görevimiz Tatil sansürsüz izle adlı filmin bütçesi 5.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Yapımcılar tarafından yapılan diğer açıklamaya göre Görevimiz Tatil izle adlı film sinemalar da 5.237.490 kişi tarafından dünya genelinde izlenmiştir.

 

Görevimiz Tatil 2018 tek parça izle

 

Bu harika Türk filminin konusundan sizlere kısaca bahsetmemiz gerekirse, Bir aile babası olan Sıtkı, cimriliği ile bilinen bir adamdır. Eşi Türkan ise yıllardır kocasının ilgisizliğinden şikayetçidir. Sıtkı sadece karısına değil aynı zamanda çocuklarına da ilgisiz bir adamdır. Türkan daha fazla bu duruma katlanmak istemediği için eşi kocası Sıtkı’dan ayrılmak ister. Ancak Sıtkı karısını bırakmak istemez. Türkan ayrılık konusun da çok kararlıdır çünkü artık hayatı için bir şeyler yapmak istiyordur. Sıtkı’nın ilgisizliğini daha fazla çekmek istemiyordur. Sıtkı ve Türkan’ın çocukları bu duruma bir çare araken annesi ve babasını psikolağa götürme kararı alır. Sıtkı ile Türkan bu durumu başta kabul etmeseler de evliliklerine bir fayda olacağını düşünerek Psikoloğa gitmeyi kabul ederler. Yıllardır tatile gitmeyen bu karı kocayı tatile gitmeye ikna eden psikolog çocuklara anlaşma yapar. Bunun sonucunda tatile gitmek için hazırlanan karı koca bir karavan kiralarlar. Antalya’ya doğru giden bu iki çiftin yolda başına bir takım aksilikler gelir. Ancak tatile gitmekten vazgeçmezler. Birkaç saat sonra karavan bozulur. Yolda geçen bir arabatyı durdurarak arabalarının bozulduğunu burada kalabilecekleri bir otel olduğunu sorarlarken arabadaki adam onları yaşadığı yavaşlar köyüne götürür. Bu köy güzelliği ile bilinen biir köydür ancak kolay kolay kimsenin bildiği bir yer değildir. Bu çif köylüleriin misafiri olarak tatillerini burada yapmaya karar verirler. Köylüler ile çok güzel vakit geçirirler. Bunca yıl eğlenmedikleri kadar eğlenirler bir birbirlerine bağlanmadıkları kadar bağlanırlar. Köylüler onlrı çok güzel bir şekilde ağırladığı için çift onlara büyük bir minnet duyar. Geceleri ve sabahları çok eğlenceli geçerken artık tatil zamanının bitmesi grektiğini biliyorladır. Buradan hiç bir şeikde gitmek istemeseler de İstanbul’da ki hayatlarına geri dönemk zorundadırlar. Köylülerlerle vedalaşarak geçirdiği bu güzel günlerin hatrına yıllardır evli olan bu iki çift ayrılmaktan vazgeçer. Bunun sonucunda Sıtkı bey, ailesine ve karısı Türkan hanıma daha ilgili davranmaya başlar. Görevimiz Tatil tek parça izle adlı filmi izledikten sonra karınız ve çocuklarınızla bir köye tatile gitmek için can atacaksınız.

 

Birbirinden ünlü oyuncuları kadrosunda bulunduran Görevimiz Tatil full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isteyenler için Parti Kraliçesi adlı filmi sitemize ekledik. Herkese iyi seyirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Görevimiz Tatil 2018 Sansürsüz izle – Yerli Komedi Tatil Filmleri "
  1. emineksezginer 16 Mart 2019, 10:56 -

    Görevimiz tatil filmini evimizde rahatlıkla izlesek ne olurdu be