Gece Vurgunu – Nightcrawler Türkçe Dublaj Full HD izle (2015)

Film Bilgileri
Gece Vurgunu – Nightcrawler Türkçe Dublaj Full HD izle (2015)
17.056 defa izlendi

28 Kasım 2014 tarihinde vizyonda izleyicileriyle buluşan bu film vizyona girdiği andan itibaren dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Çünki sözü edilen film yönetmen koltuğunda oturan Dan Gilroy adlı yönetmenin ilk uzun metrajlı gerilim filmini oluşturmaktaydı. Böyle olması bakımından da büyük ilgi görerek seyircilerin karşısına çıkmayı başardı. Korku öğeleri pek yer almasa da izleyiciyi germeyi başaran bir film olarak karşımızda. IMDB ve sinemalar sitelerinde de puanı iyi olan bir yapım.

 

gece-vurgunu-full-hd-izle

 

Dan Gilroy bu ilk filminde deneme amaçlı olarak bekleneni ortaya koyamadı ve ilk gerilim filmi deneme olmaktan öteye geçemedi. Filmde mahallesine karşı pek duyarlı bir adamın ilginç öyküsü ele alınmaktadır. Mahallesinde yer alan her bir olayı adım adım takip eden bu genç adam Gece Vurgunu izle denildiğinde ne yaptıkları adım adım ortaya çıkarılabilmektedir. Ve bir gün bu genç adam kendisini bir televizyon kanalının muhabiri olarak medya sektöründe bulur ve olaylarda bu döngüde devam eder. Filmi Gece Vurgunu full izle diyerek tamamen bir solukta izleyebilirsiniz ve Gece Vurgunu hd izle denilerek de yüksek çözünürlükte izlenebilmektedir.

 

Türkçesi de olan yapımın Gece Vurgunu türkçe dublaj izle dendiğinde seslendirilmiş haline ulaşmak pek ala mümkündür. Nightcrawler izle olarak özgün adıyla da film izlenebilir. 720p tek parça filmler izlemek isteyenler her zaman fullhdfilmizleyen.com adresini tercih edebilirler. Ayrıca 2015 filmlerinden Ant Man filmi de sitemize eklenmiştir. Gece Vurgunu 2 filmi de vizyona girerse onu da ekleyeceğiz Nightcrawler 2 olarak…

Filmden Kareler
Resim Eklenmedi
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Gece Vurgunu – Nightcrawler Türkçe Dublaj Full HD izle (2015) "
 1. golcü 13 Ekim 2016, 03:38 -

  gece vurgunu filmini pek beğendiğim söylenemez.

 2. excelbanko 2 Mart 2018, 21:17 -

  Çok güzel bi film herkes izlemeli bence

 3. bisileryapalim 2 Mart 2018, 21:17 -

  gece vurgunu

 4. Tugc3Karaduman 20 Şubat 2019, 14:14 -

  Gece vurgunu gibi bir vurgunda benim yapmam lazım