Dogman 2019 İtalya ve Fransa Yapımı Dram Filmi Tek Parça izle

Film Bilgileri
Dogman 2019 İtalya ve Fransa Yapımı Dram Filmi Tek Parça izle
1.789 defa izlendi

Bir köpek ile adamın arasındaki dostluk bağını beyaz perdeye aktaran ve herkes tarafından oldukça sevilen Dogman tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 5.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Dogman izle adlı film sinemalar da 4.673.796 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Dogman 2019 hayvan dostu filmi izle

 

Dogman Türkçe dublaj izle adlı bu harika hayvan sever filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Nazik, sevgi dolu bir yapısı olan adam köpek bakıcılığı yapmaktadır. Yıllar önce onun hayatında ki tek varlığı olan köpeğini kaybederek büyük bir acı içerisine girer. Bir daha köpek almamaya karar vererek bakıcı olur. Vaktinin çoğunu köpeklerle geçirmeye başlayan bu adam asla normal bir hayat yaşamamaktadır. Her gün farklı bir köpeği gezmeye çıkarır. Onların yemini verir sanki bebek bakıyormuş gibi sahip çıkar köpeklere. Asıl mesleği inşaat mühendisliği olan bu adam mesleğini köpeklerle vakit geçirmek için yapmaz. Sakin ve sıradan bir hayatı olan Macello hayatını değiştirecek bir adamla tanışır. O Macello’nun kapısına gelebilecek en büyük şanstır. Bu adam çok tehlikeli bir mafya babasıdır. Başta bu adama bulaşmak istemeyen Macello kendine yenilir. Bu adamla her gün vakit geçirmeye başlar. Sakin olan hayatı bir anda bataklığın içine batmıştır. Bunu istemiyor olsa da kurtulamamaktadır. Bu adam Marcello’yu şiddet dolu bir hayata sürükler. Bu adam sayesinde dövüş yeteneğini ortaya çıkaran Macello bu hayatı sevmeye başlar. Zaman geçtikçe sahalara çıkarak dövüş yapmaya başlar. Her maçı kazanan Macello büyük paralara sahip olur. Arkadaşı ise bu durumdan çok memnundur. Ancak Magello’nun karşısına hiç beklemediği biri çıkar. Oradan oraya savrulan Macello dönüm noktasını bir kadın sayesinde bulacaktır. Peki arkadaşı olan bu tehlikeli adam buna izin verecek midir ? Kadınla güzel bir birliktelik yaşamaya başlar. Arkadaşı ise bu durumdan çok rahatsız olmaya başlar. Macello işi bırakmak istediğini söylese de sözleşme yüzünden bırakamaz. Onun canını tehlikeye sokacak olan bir maç sonucu ancak bu işi bırakabilir. Macello sevdiği kadın için bu anlaşmayı kabul eder. Bu yolda onu ya ölüm bekliyordur ya da sevdiği kadın. Bu maçı kazanmak için çok çalışan Macello için maç zamanı gelir. Büyük bir dövüş olur. Başta her şey güzel giderken Macello bir anda sarsılır. Hiç beklenmedik bir şekilde maçta yenilir. İkinci maç başladığında kazanmayı başaran Macello parayı alarak sevdiği kadının yanına gidecektir. Ancak ölümle burun burunadır. Çünkü onu serbest bırakmamaktadırlar. Adamların istediği şey Macello’ya zarar vermek değildir. Sevdiği kadının tehlikede olduğunu hisseden Macello’nun elinden bir şey gelmemektedir. Sevdiği kadının yaşaması için onsuz kalmayı tercih etmelidir.

 

Bir köpeğin insanların en iyi dostu olabileceğini insanlara aktaran ve özellikle hayvan severler tarafından izlenen Dogman full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Sarıl adlı filmimizi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Dogman 2019 İtalya ve Fransa Yapımı Dram Filmi Tek Parça izle "
  1. bezdirdilerbe 30 Temmuz 2019, 16:35 -

    Köpek adam olarak bilinen güzel bir film olacak bence