Deniz ve Güneş 2018 Sansürsüz izle – Romantik Yerli Drama Filmleri

Film Bilgileri
Deniz ve Güneş 2018 Sansürsüz izle – Romantik Yerli Drama Filmleri
5.158 defa izlendi

İstemediği kızdan vazgeçerek istediği kız ile evlenmek için hayatının en zorlu sınavına girecek olan bir adamın hayat hikayesinin anlatıldığı Deniz ve Güneş tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 8.999.999 TL olarak açıklanmıştır. Deniz ve Güneş izle adlı film sinemalar da 4.126.383 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Deniz ve Güneş 2018 romantik film izle

 

Filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, oldukça zengin bir ailenin tek oğlu olan Mert, babasının parasını yiyerek hayatını sürdüren ve babası ne derse hayatı boyunca onu yapmış olan bir delikanlıdır. Hiç bir zaman çalışmayı düşünmeyen ve babasının bankaya adına koyduğu paraları kullanarak gününü gün eden bu delikanlı bir gün babasının kendisine söylediği sözler karşısın da şok olur. Hayatı boyunca oldukça sexy kızlar ile takılmış olan bu delikanlı, babasının kendisini eski ortağı ile yeniden ortak olabilmek için onun tipsiz kızı ile evlenmesini istemesi ile büyük bir şok yaşar. Hayatı boyunca hep gördüğü fakat hiç bir zaman beğenmediği kız ile babasının kendisini evlendirmek istiyor olması delikanlının hayatının en zorlu zamanlarını yaşamasına neden olacaktır. Hayatın da hiç bir zaman babasını kırmayan ve ne derse yerine getiren bu delikanlı elinde mesleği olmadığından dolayı bu konuda da babasına rest çekemeyecektir. Hemen bu kızla nişanlandırılan delikanlı kafasını biraz dinlemek için Bolu’nun Abant Gölü tarafların da bir ev kiralayarak ora da sakince kafasını dinlemeye başlar Sabah balığa çıkmaya karar verdiğin de ise hayatının aşkını bulacağından habersizdir. Neriman’la evlenmek istemeyen bu delikanlı balık tutma esnasın da bu durumu düşünürken dalış yapmış bir kızın aniden sudan çıkması ile büyük bir korku yaşar. Daha sonra kızı teknesine alarak birlikte balık tutmaya başlayan Sibel ve Mert’in arasında büyük bir aşk başlayacaktır. Herşeyi dürüstçe anlatan Mert’in bu dürüstlüğüne hayran kalan Sibel ise delikanlıya ne olursa olsun babasının bile kölesi olmaması gerektiğini benimsetecektir. Kıza sonsuz aik duymaya başlayan Mert’in hayatının nasıl bir anda değiştiğine Deniz ve Güneş full hd izle adlı film de tanıklık edeceksiniz. Mert bu olaylar da ise son derece büyük bir cesaret örneği gösterecektir.

 

2018 yılının en iyi dramatik aşk filmlerinden olan ve dünya sinemasın da yayınlanan Deniz ve Güneş sansürsüz izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Deliha 2 adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Deniz ve Güneş 2018 Sansürsüz izle – Romantik Yerli Drama Filmleri "
  1. aytengulyurt 4 Nisan 2019, 11:26 -

    Deniz ve Güneş filmini sevin. Burada hayvanlar var