Savoybetting
Savoybetting

Dalavere 2019 tek parça 1080p izle yerli komik film serisi

02-03-2019

Sorun Bildir
Film Bilgileri
Dalavere 2019 tek parça 1080p izle yerli komik film serisi
2.930 defa izlendi

Oto kiralama işi yaparak hayatlarını sürdüren iki insanın arabalarının çalınması ile ders verme olaylarının prestij olayına dönüşmesini beyaz perdeye aktaran Dalavere tek parça izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 7.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Dalavere izle adlı film sinemalar da 54.677.589 kişi tarafından izlenmiştir.

Dalavere tek part seyret

Dalavere sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Baybars yıllar önce kendisine bir araba galerisi açmak ister. Hayatı boyunca tek hayali bu olmuştur. Baybars’ın çocukluğundan bu yana arabalara karşı sevgisi çok farklıdır. Bir gün eniştesi Münir ile birlikte Zeytinburnu’nda kiralık araba galerisi açar. Eniştesinin yardımları ile bunu başaran Baybars başta mutludur. Ancak kendisini bu işe çok kaptırmıştır. Çeşitli kurnazlıklar yapmıştır. Bir arabanın çalınması sonucunda bu kurnazlık bir anda durmuş ve araba hırsızını bulmak için eniştesi Münir’le birlikte Antalya’ya gitmeye karar vermiştir. Polisler ne kadar hırsızı bulmaya çalışsada bir türlü ona ulaşamaz. Antalya’ya gittiklerinde ise kendilerini mafya babalarının kaldığı bir ve içerisinde bulurlar. Ne yapacağını bilmeyen Baybars ve Münir polise gitmeye karar verir. Ancak burada ki insanlar büyük bir şekilde güçlü ve çevresi geniş insanlardır. Arabasını çalanların mafyalar olduğunu düşünen Baybars bunları ispatlama çabasına girer. Ancak mafyaya bulaştıklarıyla kalırlar. İki kafadar mafyaya bulaşmanın cezasını şuanda çeker. Kendilerini bir anda ateşin içinde bulan Baybars ve Münir mafyaya bulaşmakla kalmamış aynı zamanda ortalığı karıştırmıştır. Daha önce hiç rastlamadıkları kadar silah, mafya ve polisle uğraşırlar. İstedikleri kadar bu işin içinden sıyrılmaya çalışsalarda bir kere Antalya’nın en büyük mafyasına bulaşmışlardır. Baybars bu durumdan kurtulmak için mafyaların bir açığını arar ancak yıllar boyunca bulunmamış tek bir açığı Baybars ve Münir nasıl başaracaktır ? Onlar için zorlu bir dönem tamamiyle başlamıştır. Bir an önce zorluklardan kurtulup eski normal hayatlarına dönmeleri gerekmektedir.

Son zamanların en komik yerli filmlerinden olan ve izleyicilerin gülmekten karnına ağrılar sokan Dalavere full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Git be Abi izle adlı filmi de izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler