Çam Yarması 2017 Full Komedi izle – Evlatlık Edinme Full Filmler

Film Bilgileri
Çam Yarması 2017 Full Komedi izle – Evlatlık Edinme Full Filmler
5.172 defa izlendi

2017 yılında vizyona giren ve izleyiciler tarafından tam not alan, komedi ve macera yüklü sahneleri ile izleyicilerinin karnına ağrılar girmesine neden olan Çam Yarması tek parça izle adlı filmin bütçesi 1.600.000 TL olarak açıklanmıştır. Çam Yarması izle adlı film sadece Türk sinema salonlarında 2.657.168 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Çam Yarması online Türk filmi izle

 

Filmin konusundan sizler için kısaca bahsetmemiz gerekirse, çok zengin bir aile olan Ferdan ailesi kendi doğal yollar ile çocuklarının olmayacağını anladıklarında çocuk esirgeme kurumundan bir tane evlatlık çocuk almaya karar verirler. Fakat kadının ilgisini çeken çocuğun 2 kardeşinin daha olması, 1 tane çocuk için gittikleri yer de 3 tane çocuk evlatlık edinmelerine sebep olacaktır. 3 Çocuğa değil 10 çocuğa bakacak paraları olan bu aile aradan geçen 35 yıl sonrasında tüm mal varlıklarını kaybetmiş ve sadece yaşadıkları evlerinin kalmasına şükür etmektedirler. Bunun en büyük nedeni ise küçüklükten beri şımartarak büyüttükleri çocukların üçünün de sadece baba parası yemesi ve hiç bir şekilde çalışmamalarıdır. Devamlı babalarının parasını tüketen bu 3 kardeş sonunda babalarını da iflas ettirmişlerdir. En sonunda dayanamayan baba çocuklarını evden kovar ve iş bulana kadar gelmemelerini ister. Bu durumu yakın çevresi ile paylaşan 3 kardeş sonunda bir gece kulübünün kapısında bodyguard olarak işe başlarlar. Damsız gelen insanları içeri almayan bu adamlar, kulübe gelen mafya babasının oğlunun zorluk çıkarmasının ardından döverler ve çıplak bırakarak evine yollarlar. Bu durumun gazetelere konu olması mafya babasının itibarını zedeler. 3 kardeşi işe sokan adam 3 kardeşe para vererek İstanbul’dan kaçmalarını söyler. Bu kardeşler nereye gittiğini bilmeden bir otobüse binerler ve soluğu Çorum’da alırlar. Çorumda bir kahveci ile tanıştıktan sonra kendilerini iş adamı gibi tanıtan bu adamlar, adamı bir çok konu da kullanırlar. En sonunda kahveci bu adamların meteliksiz işsiz güçsüz adamlar olduğunu anlayacaktır fakat kardeşlere yardım etmeye devam edecektir. Çam Yarması full hd izle adlı filminde işin ilginç yanı ise kahveci adam İstanbul’da 3 kardeşin peşine düşen Gaddar Okkan adındaki mafya babasını yakından tanımaktadır. Okkan ile 3 kardeşin arasını yapmak için kahveci Gaddar Okkan’ı Çorum’a davet eder.

 

Başlarını belaya sokmadan bir gün geçiremeyen ve girdikleri hiç bir işte ayakta duramayan bu üç kardeşin öyküsünün ele alındığı Çam Yarması 720p izle adlı film sitemize hd kalite de ve tek parça olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Yaşamak Güzel Şey adlı filmimizi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Çam Yarması 2017 Full Komedi izle – Evlatlık Edinme Full Filmler "
  1. ErdoganTokat 4 Mart 2019, 16:41 -

    Çok komik film ya. Çam yarmasındaki kardeşler kadar bahtsızını görmedim