Bizum Hoca 2 yerli komedi filmi sansürsüz full izle

Film Bilgileri
Bizum Hoca 2 yerli komedi filmi sansürsüz full izle
3.667 defa izlendi

Türkiye tarafından oldukça sevilen Cezmi Baskın’ın baş rolünde oynadığı ve Türkiye’nin en komik hocalarından birisini canlandırdığı Bizum Hoca 2 sansürsüz izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 4.000.000 Türk Lirası olarak açıklanmıştır. Bizum Hoca 2 izle adlı film sinemalar da 5.475.869 kişi tarafından izlenmiştir.

Bizum Hoca 2 tek part yerli komedi izle

Bizum Hoca 2 tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Bizum Hoca, eğitimini tamamlamamış olmasına rağmen çok bilgili bir Karadenizlidir. Din ile ilgili olan bir çok şeyi İslam aydını olan babası Ahmet Fevzi Hoca’dan öğrenmiştir. İnsanlar Bizum Hoca’ya çok saygı duymaktadır ve her daim bilgi almak için onun yanına gitmektedir. Bizum Hoca, çok sevdiği eşi Makbule’ye çok aşıkken yıllar önce hayatının aşkını kaybetmiş ve hala onu çok sevdiği için kimseyi hayatına almamıştır. Komik, espirili birisi olan hoca yeri geldiğinde komik yeri geldiğinde ciddi bir yapıdadır. Her şeye rağmen bir şeyleri düzeltmeye çalışan bir yapıdadır. Aynı zamanda din üzerindede çok bilgilidir. Kendisini dine adapte etmiştir. Köyde’ki cemaate iyi niyetli, ahlak ve vicdan sahibi olmanın en az ibadet etmek kadar sevabı olduğunu söylemektedir. Ancak cemaatte Bizum Hoca’ya her ne kadar katılanlar olsada katılmayanlarda vardır. Cemaatın çoğu Bizum Hoca’yı imam olarak istememektedir. Oy toplayarak hocayı imamlıktan attırmaya çalışan ahali başarılı olmuştur. Bizum Hoca’nın yerine Ekrem Hoca gelmiştir ve halk bu durum sonucunda rahat bir nefes aldığını düşünmüştür. Bizum Hoca’nın insanlara verdiği öğüt herkesi korkuttuğu için onu burada imam olarak istememişlerdir. Aynı zamanda yöreye kurulacak olan HES inşaatına karşı çıkan Bizum Hoca savunduğu şey sonucunda yaşadığı yerdede istenmez. Ancak onu istemeyenler kadar isteyenlerde vardır. Saf ve güzel karakteri olan Bizum Hoca buradaki inşaatı durdurmak için elinden ne geliyorsa yapacak aynı zamanda tekrardan camiye imam olarak geçecektir.

2019 yılında 2. seri olarak karşımıza çıkan ve ilk filmi izleyenlerin tamamının 2. filmini de izlediği Bizum Hoca 2 full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Acele Baba Aranıyor izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAYINIZ.

Filmden Kareler
Benzer Filmler