Bir Zamanlar Batıda 1972 Türkçe Dublaj izle – Amerika İtalya Dram Filmi

Film Bilgileri
Bir Zamanlar Batıda 1972 Türkçe Dublaj izle – Amerika İtalya Dram Filmi
2.529 defa izlendi

Orijinal ismi Once Upon A Time In The West olan bu filmin türü aksiyon, macera ve suçtur. Amerika ve İtalya yapımı bir filmdir. Yapım yılı 1972 olan bu film eski dönem hikayeler ile sarılıdır. Filmin seyirlik süresi 175 dakikadır. Batıda Kan Var 720p izle şeklinde aratarak filmi istediğiniz kalite seçeneklerinde izleyebilirsiniz. Dünya çapından izleyicilerin beğenisini kazanan bu filmin yönetmen koltuğunda Sergio Leone oturmaktadır. Başrol oyuncuları; Charles Bronson, Jason Robards, Claudia Cardinale, Henry Fonda, Frank Brana şeklindedir. Birbirinden yetenekli yönetmen ve oyuncuları ile bu film dünya çapında ses getirmiştir. Bu macera dolu filmin IMDB puanı ise 8.5’tir. yapım yılı 1972 olsa da vizyon tarihi 19 Mart 1972’dir.

 

Bir Zamanlar Batıda tek part izle

 

Frank acımasız biridir ve kanun dışı işlerle meşgul olmaktadır. Frank ve adamlarının yaşadıkları yerde bir demiryolu projesi sürmektedir. Bu demiryolu projesi ile ilgili frank ve adamları cinayetler işlemektedirler. Öldürdükleri insanlardan biri Brett McBain’dir. Brett’in eşi Jill’dir. Jill eşinin ölümünün nedenleri araştırmak amacıyla bölgede kalmaya karar vermiştir. Bu sırada Frank ile eskiden kalma meseleleri çözmek için ortaya Harmonica çıkar. Harmonica’nın Frank ile görülecek bir hesabı vardır. Batıda Kan Var full hd izle gibi çeşitli alternatiflerle filmi izleyebilirsiniz. Harmonica’nın yanında bir başka kanun kaçağı olan Cheyenne vardır. Cheyenne, Harmonica ve Jill Frank’a karşı hareket geçmek için bir araya gelirler. Böylece aksiyon dolu olaylar başlamaktadır. Oldukça aksiyon ve macera dolu olan bu filmin senaryosu Sergio Leone, Bernardo Bertolucci, Dario Argento, Sergio Donati, Mickev Knox tarafından kaleme alınmıştır. Birçok kişinin bir araya gelmesi ile fazlasıyla aksiyon içeren bu senaryo meydana gelmiştir. Batıda Kan Var Türkçe altyazılı izle şeklinde aratarak filmi orijinal dilinden izleyebilirsiniz. Tipik western filmlerinden estetik açısından farkları çoktur. Yakın markaj çekimlerinin fazla olduğu ve atlı sahnelerin bu sahnelere nazaran daha az olduğu bir yapıttır. Olay örgüleri itibariyle gizem fazlasıyla mevcuttur. Açılış sahnesi itibariyle izleyicilerin kalbinde taht kuran bu yapıtta olaylar ağır ağır işlense de genel bir akıcılık söz konusudur. Sabır ve metanetle donanıp izlenmesi gerekmektedir. Epik spagetti western kategorilerinde bu yapıtta yer almaktadır. Batıda Kan Var şekilde vizyona girse de filmin orijinal isminden çevirisi Bir Zamanlar Batıda şeklindedir. Henry Fonda, Frank rolü ile ilk defa kötü rolde oynamıştır. Charles Bronson ise güçlü bir düşman karakteri Harmonica’yı canlandırmaktadır. Bu yapıtın görüntü yönetmeni Tonino Delli’dir. Film içerisinde yer alan eşsiz müziklerin yapımı ise Ennio Morricone’a aittir.

 

Avrupa içerisinde oldukça gişe yapan bu film beklenildiği gibi oldukça yüksek bir hasılat yapmıştır. İzleyiciler tarafından en iyi western filmi olarak kabul edilmektedir. Batıda Kan Var Türkçe dublaj izle şeklinde aratarak filmi dublajlı olarak izleyebilirsiniz. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Geleceğe Dönüş adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Bir Zamanlar Batıda 1972 Türkçe Dublaj izle – Amerika İtalya Dram Filmi "
 1. LifeGALA 9 Kasım 2018, 20:20 -

  Cardinale guzellıgı bile bu fılmı ızlemeye yeter. Abı kadın ne guzel bır kadınmıs ya. Rsmen dokturuyor. Bu arada bu fılm rskıden trt’de çok gosterılırdı..

 2. sessiz_olsak 9 Kasım 2018, 20:21 -

  Sırf muzıklerıne bıle 8 tane oscar verılır oyle bır fılm bıu fılm. Tek kelıme ile şahaser..

 3. sonraadedimmki 19 Nisan 2019, 15:54 -

  Bir Zamanlar Batıda filmin de dönen tüm dolaplar anlatılıyor. Türklere nasıl düşman olduklarını izlediğiniz zaman anlayacaksınız.

 4. azize_ekin 3 Ağustos 2019, 16:49 -

  1972 de yapılmış ve günümüz filmlerinden çok daha kral bir filmdir Bir Zamanlar Batıda