Bir Zamanlar Amerika’da 1984 İtalyan Amerikan Dram ve Suç Filmi Full Hd izle

Film Bilgileri
Bir Zamanlar Amerika’da 1984 İtalyan Amerikan Dram ve Suç Filmi Full Hd izle
1.626 defa izlendi

Dünyanın en iyi suç ve mafya filmlerinden olarak gösterilen ve altında yine İtalyan’ların imzasının bulunduğu Bir Zamanlar Amerika’da full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 15.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Bir Zamanlar Amerika’da izle adlı film sinemalarda 15.125.594 kişi tarafından izlenmiştir.

 

Bir Zamanlar Amerika’da izle

 

Zengin adamların nasıl mafya olduklarını anlatan Bir Zamanlar Amerika’da Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Bir Zamanlar Amerika’da filminde, David “Noodles” Aaronson, Manhattan’ın banliyölerinden birindeki yahudi mahallesinde hayatta kalmaya çalışan yoksul bir çocuktur. Bu çocuğun bir arkadaş grubu vardır. Bunca zaman boyunca her günlerini birlikte geçiren bu arkadaş grubu bir birlerinden ayrılmazlar. Büyün grubun Amerika’ya gitme hayali vardır. Bu hayal yıllarca sürmüştür. Zengin olacaklarına inanarak hayatı her zaman doyasıya yaşamaya çalışmışlardır. Büyüdüklerinde ise zengin olma çabasına girerler. Ancak bu sefer ki zengin olma hayalini geçmiş bir suç çetesi olma yönüne doğru ilerlemiştir. Noodles’ın liderliğini yaptığı ufak çaplı suç çetesi, zamanla yükselişe geçer ve sonunda 30’lu yılların en azılı gangsterleri haline gelirler. Böylelikle istedikleri kişi haline girerler. Zenginlikleri yüm dünyaya yayılmaktadır. Ancak bilmedikleri bir şey vardır ki bu para onları çok zor bir duruma sokacaktır. Arkadaşlıklarının zarar göreceğini düşünmeyen bu suç çetesi büyük bir kopukluk yaşayacaklardır. Her şey düzgün gidiyor gibi görünse de yavaş yavaş değişimler oluşmuştur. Artık onlar için ayrılma zamanı gelecektir. Bu ün herkesi bozarak yeni kişilikler haline girmelerine sebep olmuştur. Bunun sonucun da ise ekip tamamen dağılır. Ünlerini bir birleri sayesinde kazanan bu ekibin dağılışı ile ünleri sona erer. Artık ne sefasını sürdükleri paraları vardır ne de dikkat çekecek bir yanları. Onlar ekip halinde ün kazanmayı başarmıştır. Noodles ise eski hayatına geri dönüş yapar. Bu ünden yeni çıktığı için eski hayatına alışması bir hayli zor olmuştur. Burada eski yaşadığı yahudi mahallesiyle ve geçmişiyle baş başa kalır. Ekip ise tamamen dağılmış bir şekilde yeni hayata yelken açma çabasına girer. Tekrar kaybettikleri hayatı yaşayabilmesi için ekibi birleştirmesi gerekiyordur. Bunun içinse çok uğraşmalıdır. Çünkü kimse geçmişinde ki o kişi değildir. Noodles ise bunu başaracağına inanarak eski ekibini oluşturma çabasına girer. Peki ekibini birleştirmeyi başarabilecek midir ?

 

İtalyan’lar tarafından destekli olarak Amerika’lıların yaptığı bir mafya filmi olan ve efsane filmler arasına giren Bir Zamanlar Amerika’da tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz 12 Kızgın Adam izle adlı filmi de sitemizden seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler