Baba 1 – The Godfather Türkçe Dublaj izle – Full HD Mafya Filmleri

Film Bilgileri
Baba 1 – The Godfather Türkçe Dublaj izle – Full HD Mafya Filmleri
28.848 defa izlendi

Baba filmi Mario Puzo’ nun yazmış olduğu romandan uyarlanarak film haline çevrilmiştir. Francis Ford’ un yönetmiş olduğu filmde Marlon Brando başrolünde oynamıştır. Dram türünde yer alan bu film izleyicileri tarafından tam not almıştır. Baba filmini internet üzerinden Baba filmi izle yazarak bu filmi izlemek mümkündür. IMDB ve Sinemalar sitesinde Top 250 ve En iyi filmler listelerinde ilk iki sırada yer alan kaliteli bir başyapıt izleyeceksiniz.

 

baba-1-izle-full-hd

baba 1 filmi

 

Baba filminin konusuna bakıldığı zaman 2. dünya savaşının bittiği 1945 yıllarını anlatmaktadır. ABD ‘ de yaşayan güçlü mafya ailesini anlatan bu filmi Godfather 1 720p tek parça vk izle ismi ile izlemek mümkündür. Mafya konulu filmler arasında Godfellas – Sıkı Dostlar filminden önce herkes, hatta eski 1980’li Türk filmleri bile Baba karakterinin kedi seven figüründen etkilenmişti. Bir de filmin soundtrack müzikleri yok mu? İnsan kendinden geçiyor adeta. Robert De Niro ve Al Pacino da Marlon Brando’ya eşlik etmişti. IMDB Top 250 filmleri listesinde yer almak pek kolay değildir. İşte bu film onu layıkıyla başarıyor.Filmde mafya liderinin küçük oğlu ölecek aile ilişkileri ile ilgilenmediği halde olayların akışı onun hikayenin merkezine çekecektir. Baba filmine bakıldığı zaman film oldukça eski bir filmdir. Film 1973 yılında vizyona girmiş ve girdiği ilk günden itibaren herkes tarafından takip edilmiştir. Baba filmini Baba 1 full hd izle ile hd bir şekilde izlemek mümkündür.

 

Baba filmi ABD çekimli bir film olduğu için bu filmi Türklerin anlaması sıkıntılıdır. Bunun için Baba 1 Türkçe dublaj izle ile izlemek mümkündür. Baba filminin asıl ismi olan The Godfather izle ile de bu filmi izlemek mümkündür. Yakında Baba serisi diğer filmleri olan Godfather 2 ve Baba 3 filmleri ile de fullhdfilmizleyen.com adresimizde olacak. Her şeyin bir ilki vardır derler ya.. İşte bu film de hayatınızda izleyeceğiniz son film olmalı.Bu arada filmin ikinci serisi the godfather 2 sitemize eklenmiştir.Bunu da izlemeyi unutmayın.İyi seyirler.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
5 yorum bulunmaktadır: " Baba 1 – The Godfather Türkçe Dublaj izle – Full HD Mafya Filmleri "
 1. Karina 12 Şubat 2016, 05:17 -

  gerçek mafya filmi böyle olur işte. bence imdb listesinde birinci olması gereken godfather filmidir. esaretin bedeli de neymiş…

 2. iso 6 Haziran 2016, 22:20 -

  işte efsane bir film. kült film denince akla gelen ve zamanında sicilya’nın mafya merkezi olduğunu düşününce, bu film gerçeği öyle güzel yansıtıyor ki, imdb ve sinemalar puanlarının yüksek olmasına şaşırmadım.

 3. Siya 8 Haziran 2016, 12:04 -

  en iyi mafya filmleri arasında ilk sıradaki yerini her zaman koruyacak ve soundtrack müziği ile akıllardan silinmeyecek bir film godfather.

 4. bahar 13 Ekim 2016, 03:44 -

  mafya filmlerinin efsanesidir godfather. izlemeyen kaldı mı ki daha?

 5. TutsakBebekler 12 Şubat 2019, 14:52 -

  Mafya filmlerinin en kralı baba filmidir.