Aşk Uykusu 2017 Full Hd 720p izle – Hande Subaşı Filmleri

Film Bilgileri
Aşk Uykusu 2017 Full Hd 720p izle – Hande Subaşı Filmleri
3.942 defa izlendi

Yerli film olarak karşımıza çıkan ve bir kadının ailesi için neleri göze alabileceğini ele alan Aşk Uykusu full hd izle adlı filmin bütçesi 2.000.000 TL olarak yapımcılar tarafından açıklanmıştır. Bu dramatik aşk filmi sinemalar da 1.525.683 kişi tarafından izlenerek büyük bir başarıya imza atmıştır.

 

Aşk Uykusu 1080p izle

 

Filmin konusundan sizlere kısaca bahsetmek istiyorum. Aşk Uykusu tek part izle filminde Zeynep adıdna bir kadın çok severek evlendiği kocası ile ilk yıllarını oldukça güzel geçirir. Kocasının işleri yerinde olan ve son derece mutlu bir hayat süren bu kadın, son zamanlarda kocasının kendisinden uzaklaştığını farkeder. Bu duruma anlam veremeyen kadın kocasını takip etmeye başlar. Kocasının işyerinden bir kadın ile devamlı görüştüğünü ve devamlı o kadın ile yemeğe çıktığını gören kadının bir anda başından aşağıya sanki kaynar sular dökülür. Göz yaşları içerisinde evine dönen bu kadın kocasını elinden tutabilmek için neler yapabileceğini araştırmaya başlar. Annesini arayarak bu durumdan bahseden kadın, annesinin kocanı yatakta mutlu et lafından sonra güzel bir gece geçirmek için hazırlanır. Kocası eve geldiği zaman karısının çekici ve etkieyici halini görmesine rağmen yakınlaşmak istemeyince kadının morali daha da bozulur. Sonunda dayanamayarak gördüklerini kocasına anlatan kadın, kendisinden fazla neyi olduğunu sorduğunda adam şok olacaktır. Uzun uzun konuşmaların ardından karısını sevdiğini fakat o kıza da ilgi duyduğunu söyleyen adamın sözleri aileyi yıkılma noktasına getirmiştir. Ne olursa olsun kocasını başka bir kadına kaptırmak istemeyen ve çocuğunun annesinin ve babasının ayrı bir şekilde büyümesine kesinlikle karşı olan bu kadının yapmış olduğu fedakarlıkları Aşk Uykusu izle adlı filmde izleyeceksiniz. Bir kadının çok sevdiği kocası ve çocukları için en gibi fedakarlıklar yaptığını görünce hayatınıza belki de yeni bir yön vereceksiniz.

 

2017 yılında vizyona giren ve sinemalar da yayınlanmaya başlar başlamaz insanların akınına uğrayan Aşk Uykusu tek parça izle adlı film sitemize 720p ve full hd olarak eklenmiştir. Bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz sitemizde bulunan Deli Aşk adlı filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " Aşk Uykusu 2017 Full Hd 720p izle – Hande Subaşı Filmleri "
  1. Merkurkedisi8 4 Mart 2019, 16:42 -

    Güzel bir yapıt olmuş aşk uykusu izle. Bende aşk uykusuna yatacağım