Artemis Fowl full hd izle Amerika ailevi fantastik filmler

Film Bilgileri
Artemis Fowl full hd izle Amerika ailevi fantastik filmler
2.017 defa izlendi

Netflix tarafından dünyaya sunulan ve doğa üst güçlere sahip olan bir gencin diğer insanlar arasında yaşama savaşını beyaz perdeye aktaran Artemis Fowl Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 16.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Artemis Fowl izle adlı film sinemalar da 45.537.788 kişi tarafından izlenmiştir.

Artemis Fowl tek part 2019 izle

Artemis Fowl tek parça izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmek istiyorum. 12 yaşında olan Artemis Fowl, sayısız suç dehasını barındıran bir soydan gelmektedir. Ailesi tamamiyle suç makinası olan Artemis onlara benzemek istemesede soyuna benzer haraketlerde yapmaktadır. Ancak Artemis ne olursa olsun ailesine göre dehadır. Bir gün annesi ve babası kayıp olan Artemis ne yapacağını bilemez bir şekilde ailesini aramaya koyulur. Her yeri arasada bir türlü ailesine ulaşamayan Artemis Fowl bir takım planlar kurup ailesini bulmaya çalışır. Ancak artık bir maceraya atılmak zorunda kalan Artemis bir takım savaşlar içerisine girecektir. Ailesinin nereye kaybolduğunu öğrenmeye çalışan Artemis büyük gizemi ortaya çıkarmak için gizli bir peri ırkıyla mücadele etmek zorunda kalacaktır. Yapacağı bu mücadele sonucunda her şey çok zorlu olacaktır. Karşısındaki peri ırkı çok güçlüdür. Artemis rakiplerine karşı olan güç ve kurnazlık savaşı kurar. Kendisine göre özel güçleri olmasada üstün zekasını kullanıp bu peri ırkıyla olan savaştan galip gelebileceğini düşünür. Düşündüğü gibide olur ve sonucunda peri ırkından kurtularak ailesini bulmaya biraz daha yaklaşmıştır. Mutluluğa yavaş yavaş ilerleyen 12 yaşında ki Artemis yaşına rağmen bir çok şeyin üzerinden gelmiştir. Bu mücadelesi sonucunda ise ailesini bulmuş ve onlara kavuşmuştur. Şimdi sırada ailesini tutsak tutulduğu yerden kurtarmaktır. Bunun içinde büyük bir çaba sarfedecek ve sonucunda ailesine tamamiyle kavuşacaktır. Küçük Artemis yaşına rağmen ailesini kurtarmayı başarmış ve bir çok engelin üstesinden gelmiştir.

Her ne kadar normal insanlardan farklı olsa da içindeki insani duygular sayesinde başka insanlara da sevgi besleyen bir çocuğun hayatını konu alan Artemis Fowl full hd izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da X-Men Yeni Mutantlar izle adlı filmi de BURAYA TIKLAYARAK sitemizden keyifle izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler