Aptallar Çetesi – Loomis Fargo Masterminds Türkçe Dublaj İzle (2016)

Film Bilgileri
Aptallar Çetesi – Loomis Fargo Masterminds Türkçe Dublaj İzle (2016)
8.746 defa izlendi

2016 Amerikan yapımı olan Masterminds izleyicileriyle 16 Aralık 2016 tarihinde buluşmuştur. Aksiyon ve suçun komediyle buluştuğu yerde Aptallar Çetesi karşınıza çıkıyor. Filmlerde genel olarak Aksiyon, gerilim, macera, suç gibi unsurlar birbirine eşlik ederken bu kategoriler içinde komedi yer almıyor. Ancak Aptallar Çetesi alışılagelmişin önüne geçiyor ve aksiyonu komediyle harmanlıyor. Yönetmenliğini Jared Hess’in yaptığı, yapımcılığını ise John Goldwyn ve Lorne Michaels’in üstlendiği film oldukça başarılı bir filmdir. Filmi izleyenlerin filme verdikleri puanlar ile kazanılan ortalama ise 6,4’tür. 6,4 ise film için düşük bir puan ortalamasıdır.

 

aptallar çetesi full hd izle

 

Google’da aramalarda filmi aptallar çetesi 2 izle veya da bir başka ismi loomis fargo izle yazarak ulaşabilirsiniz.Film başrolünde Zach Galfianaakis bulunuyor. Zach Galfianakis filmde David Scott Ghannt karakterini canlandırmaktadır. 1997 yılında nakit para taşıma şirketlerinin birinde şoförlük yapan David kendi halinde sakin bir yaşam sürmektedir. Onun hayatındaki tek heyecan ise güzeller güzeli iş arkadaşı Kelly Campbell’dir. David daha önceden sakin bir yaşam sürmekte ve milyonlarca lirayı zırhlı araçlar içinde hiç dokunmadan taşımaktaydı. Yani güvenilir bir çalışkandı. Ancak Kelly’nin arkadaşı Steve paranın çalınmasıyla ilgili fikir ortaya atar. Kelly ise David’in aklına girerek parayı çalması konusunda onu ikna eder. David zor olanı yapar ve parayı çalmayı başarır. Ancak Kelly ve Steve parayı ondan alarak, kaçarlar. Dolandırılmanın mutsuzluğu bir yana, işinden olması bir yana bir de Steve ve Kelly ondan kurtulmak için peşine kiralık katil takmıştır. Bir de peşindeki kiralık katilden kurtulmaya çalışır. Aksiyon dolu film aynı zamanda komediyi de güzel şekilde işlemektedir.

 

Aptallar Çetesi HD izlemeniz ya da Aptallar Çetesi Türkçe Dublaj izlemeniz sizin de bu aksiyon, macera ve gerilim dolu, komedi filmi izlemenizi sağlayacaktır. Bu filmde hem eğlenecek hem de güzel ve eğlenceli vakit geçireceksiniz.Full hd kalitede sitemizde izleyeceğiniz bu komedi filmine yorumlarınızı beklemekteyiz.Herkese iyi seyirler dileriz.Part 2 seçeneğinde türkçe dublaj diğer seçeneklerde türkçe altyazılı sürümleri bulabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
8 yorum bulunmaktadır: " Aptallar Çetesi – Loomis Fargo Masterminds Türkçe Dublaj İzle (2016) "
 1. Urfalı ibo 28 Ocak 2018, 01:48 -

  iyi film tam bir aptal

 2. mutezahir 30 Ocak 2018, 12:02 -

  Değişik bir çete ama film eğlenceli.

 3. cansu 30 Ocak 2018, 12:02 -

  Aptallar Çetesi – Loomis Fargo Masterminds Türkçe Dublaj İzlemelisiniz harika bir baş yapıt çok beğendim.

 4. karakemal007 13 Şubat 2018, 21:39 -

  Film çok gerçek hayattan parçalar almış.Bence klasik izlenmesi gereken filmlerden.

 5. hakasikci 2 Mart 2018, 20:45 -

  Hakemlere ve federasyona karşı mücadele ettiğine inanıyor, herkes karşısında sanıyor, böylece üzülmüyor, başarısızl…

 6. TheNofearZ 2 Mart 2018, 20:45 -

  Çağımızın en büyük sorunu; akıllılar hep kuşku içindeyken aptallar küstahça kendinden emindir.

 7. s2mdedegillll 20 Şubat 2019, 16:18 -

  aptallar çetesi gibi çetem olacağına tek başıma iş yaparım

 8. ErgnErol11 31 Temmuz 2019, 13:50 -

  Aptallar çetesi olarak adlandırılıyor bu film sen yanlış filme bakıyorsun