Amelie 2001 Türkçe Dublaj izle – Efsane Komedi Film Avrupa Yapımı

Film Bilgileri
Amelie 2001 Türkçe Dublaj izle – Efsane Komedi Film Avrupa Yapımı
4.469 defa izlendi

Komedi türünde başarılı bir film Amelie. 23 Kasım 2001 tarihinde vizyona giriş yapan Amelie filmi Fransız yapımı. Filmin yönetmen koltuğunda Jean-Pierre Jeunet bulunuyor. Filmin oyuncu kadrosunu incelediğimizde Audrey Tautou, Clotilde Mollet ve Dean Baykan bulunuyor.

 

Amelie tek part 2001 izle

 

Eğer komedi filmlerini seviyorsanız Amelia bol k bol komedi unsuru bulunduran eğlenceli bir film. 2001 yılından günümüze ulaşmayı başarmış bu film son derece başarılı yapıtlardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Amelie filmi ünlü Fransız yönetmen Jean-Pierre Junet’in Oscar’a aday gösterilmesine vesile olmuştur. Filmin 5 dalda Oscar adaylığı bulunmaktadır.  Film 2001 yılının ses getiren filmleri arasında ilk sırada yer almaktadır. Bu harika ve eğlenceli Fransız komedisini izlerken özel ve genç bir kadınla tanışmaya hazır mısınız? Genç kadın hayat dolu ve sevgi dolu bir kadındır. Gözlerindeki sevgi ve ışıltıyı her an görmek mümkün Amelie’nin.  Amelie anne ve babasını kaybetmiş sevgi dolu bir kızdır.  Bu nedenle kendini başkalarının hayatınızı düzeltmeye adamıştır Amelie. Başkalarını mutlu edebilmek için her şeyi yapar Amelie.  Ancak başka insanların hayatlarını düzeltmek isterken kesinlikle bu durumu dışarıya fark ettirmez. Diğer insanlar Amelie’nin yaptığı iyiliklerden habersizdir. İnsanların hayatlarını kolaylaştırmak için elinden gelen her şeyi yapar Amelie.  Başkalarının mutluluğu için çabalarken Amelie bir anda kendi yalnızlığını fark eder. İzleyiciler şu soruyla karşı karşıya kalmaktadır. Amelie diğer insanların mutluluğu için çabalarken kendi yalnızlığı içinde aynı özenli şekilde çabalayacak mıdır? İzleyicinin merak ettiği bu sorunun cevabını filmde buluyoruz. Sanatsal değeri yüksek olan bir filmle karşı karşıyayız. Amelie izle yazıp bu harika filmi evinizde izleme şansına sahip olabilirsiniz. Filmin müzikleri son derece güzel ve kaliteli. Filmi tamamlayan en önemli unsurlardan biri de filmin müzikleri olmuş. Filmin başrol oyuncusu Audrey Tautou filmi tek başına götürmeyi başarmış. Filmi izlerken küçük mutluluklar peşinde koşan ve başkalarının mutluluğu için çabalayan bir kadını izliyoruz. Genç kadın Amelie başkalarının mutluluğu için çabalarken bir anda kendini büyük aşkının kollarında buluyor. İzlerken insana keyif veren film. Amelie full hd izle yazıp filmi yüksek çözünürlük ve hd kalitesiyle izlemenin keyfini sonuna kadar çıkartabilirsiniz. Filmi izlerken kamera açılarının çok başarılı olarak kullanıldığını görüyorsunuz. Filmin konusu ince detaylarla işlenmiştir. Filmin baş karakterinin tüm hayatı filmin konusunu oluşturuyor. Film özel bir hikayeyi anlatıyor. Amelie masum bir karakteri canlandırıyor. Yüzündeki masum gülümseme izleyenlerin içini ısıtıyor. Amelie Türkçe dublaj izle yazıp filmi Türkçe olarak da izleyebilirsiniz. Aslında filmi izlerken kendimizle ilgili çıkarımlar yapma şansı da buluyoruz.

 

Küçük şeylerle mutlu olabilmenin önemini bir kez daha anlıyoruz filmi izlerken.  Gizemli bir aşk hikayesini de konu alan film izleyicisini farklı konuların içerisine atıyor.  İzlediğinizde ufak şeylerle mutlu olmanın önemini bir kez daha anlıyorsunuz. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz  The Seventh Seal adlı filmi de seyredebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Amelie 2001 Türkçe Dublaj izle – Efsane Komedi Film Avrupa Yapımı "
  1. vladymina 12 Nisan 2019, 16:44 -

    İlginç ve güzel bir film Amelie. İzleyen herkes anlıorki mutlu olmak böyle filmler de gizli.

  2. MatheoCarre 5 Ağustos 2019, 14:35 -

    Amelie güzel kadın aşık oldum filmi izlerken