Aladdin 2019 Türkçe dublaj izle Will Smith fantastik filmleri

Film Bilgileri
Aladdin 2019 Türkçe dublaj izle Will Smith fantastik filmleri
4.451 defa izlendi

Dünyaca ünlü oyuncu Will Smith’in baş rolünde oynadığı ve sihirili lambanın efsanesinin ele alındığı fantastik bir film olan Aladdin Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 18.000.000 Dolar olarak açıklanmıştır. Aladdin izle adlı film sinemalar da 4.677.893 kişi tarafından izlenmiştir.

Aladdin full hd 1080p izle

Aladdin full hd izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Agrabah şehrinin kalbinde yaşayan Alaaddin adında köylü bir genç vardır. Bu genç tüm şehrin sevdiği birisidir. Bir gün şehirde yaşayan kralın kızı prenses Yasemin’e aşık olur. Ancak kralın kızı olması nedeniyle ona açılamaz. Alaaddin’in Abu adında yaramaz bir maymunu vardır. Bu maymun bir gün Yasemin’in bir takım adamlar tarafından kaçırıldığını görür. Ne yapacağını bilemeden durumu Alaaddin’e anlatmaya gider. Alaaddin ve Abu özgür ruhlu güzel prenses Yasemin’i kurtarmak için büyük maceralara atılır. Ancak bu arayışta beklemediği bir şeyle karşılaşır. Alaaddin karşısına çıkan sihirli bir lambayı ovmuş ve onu usulca yerine koymuştur. Bu zamana kadar bu lambaya pis diye kimse dokunmamıştır. Ancak Alaaddin’in bu lambaya dokunuşu sonucunda lambanın sihri ortaya çıkmıştır. Alaaddin’in şimdi çılgınca şekillere giren bir cini vardır. Alaaddin bu cinden her hafta 3 dilek dileyebilecektir. Ancak onun iki tane dileği vardır. Bir tanesi prenses Yasemin’i bulmak bir diğeri ise onunla evlenip çocuk sahibi olmaktır. Cin bu dileği yerine getirir. Sonucunda ise Prenses Yasemin bulunur. Alaaddin Yasemin’i babasına kendi elleriyle teslim eder. Bunun sonucunda onları kendi isteğiyle evlendirmek ister. Alaaddin karşısına çıkan bu lambaya minnettardır. Ancak bu lambanın peşinde olan kötü insanlar vardır. Bunlardan birisi ise Kötü kalpli Cafer ve onun sinir bozucu papağanı Yago’dur. Bunlar Alaaddin’in sihirli gücü peşindedir. Alaaddin artık bir prenstir ancak onun beden olarak prens olması yetmez Alaaddin kendi isteği ile bu lambayı korumak zorundadır. Yüreğinde ki prensi ortaya koyması gerekir ve bunun için elinden ne geliyorsa yapacaktır.

2019 yılının en fantastik ve komik filmi olması beklenen Aladdin tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca Çakallarla Dans 5 izle adlı filmi de sitemizden izlemek isterseniz BURAYA TIKLAMANIZ yeterli olacaktır.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
2 yorum bulunmaktadır: " Aladdin 2019 Türkçe dublaj izle Will Smith fantastik filmleri "
  1. Dede077 3 Nisan 2019, 11:31 -

    Film 24 mayısta vizyona giriyor. Sabırsızlık ile bekliyorum

  2. deniz 28 Mayıs 2019, 04:51 -

    alaaddin biizim içim bir efsanedir