Aile Arasında 2018 Tek Parça izle – Yerli Komedi Aile Konulu Filmler

Film Bilgileri
Aile Arasında 2018 Tek Parça izle – Yerli Komedi Aile Konulu Filmler
17.500 defa izlendi

Ülkemiz de 2017 yılında vizyona giren ve insanlar tarafından internette en çok araştırılan ve izlenmek istenen film olan Aile Arasında full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 6.000.000 TL olarak açıklanmıştır. Aile Arasında izle adlı film sinemalar da 5.275.270 kişi tarafından izlenmiştir.

Aile Arasında komedi filmi izle

Aile Arasında sansürsüz izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, hayatlarında en sevdiği kadın ve adam ile evlenen iki insan Fikret ve Solmaz, şans eseri aynı gün içerisin de yıllarca süren evliliklerini sonlandırmışlardır. Bir muhasebe şirketin de çalışan Fikret hayatının en acılı ve zor zamanlarını karısı ile ayrıldıktan sonra yaşayan bu adam ile vokalist olarak bir türkü evinde şarkıcı olarak çalışan Solmaz, başlarına gelen bu olaydan sonra psikolojik tedavi almaya karar verirler. Fakat başlarına gelen akıl almaz olaylar sonrasında daha önceden yolları kesişen bu kahramanlarımız aynı günde boşanmış olmanın verdiği şaşkınlığın ardından birbirleri ile uzun uzuna sohbet ederler. Bu sohbetin ardından birbirlerine telefon numaralarını alıp veren bu ikili görüşmelerini daha da sıklaştırırlar. Bu sıra da Solmaz’ın kızı olan Ayşen çok sevdiği erkek arkadaşı ile evlenme kararı almış ve bu kararı annesine iletmiştir. Evde erkek olmadığından dolayı kızını istemeye gelecek olan ailenin karşısına tek başına çıkmak istemeyen Solmaz, yeni tanıştığı Fikret’i evine davet ederek en azından kız isteme esnasında yanında olmasını ister. Sadece bir kız isteme olayı ve söz kesme olayı olarak gördüğü için bu teklifi kabul eden Fikret, sadece aile arasında olmasını beklediği söz konusunda aileye yardımcı olmaya karar verdikten sonra hazırlıklarını tamamlayarak Solmaz’ın evine gider. Fakat sadece aile arasında olması beklenen bu sözün bir anda çok tantanalı bir hal almasından sonra Fikret ve Solmaz’ın başlarına akıl almaz komik olaylar gelecektir. Konusu bakımından Türk kültürünü tamamiyle insanlarımıza yansıtan bu komedi filmi sinemalar da izlendğinden çok daha fazla internet üzerinden araştırılmıştır. Türk toplumu tarafından çok sevilen ve saygılı olarak görülen ünlülerin baş rolünnde oynadığı bu filmimizi izlerken gülmekten karnınıza ağrılar girecektir.

Son zamanlar da yapılan ve ülkemiz insanları tarafından son derece beğenilen nadir filmler arasına adını altın harfler ile yazdıran Aile Arasında tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Recep İvedik 6 filmini de sitemizden izleyebilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
4 yorum bulunmaktadır: " Aile Arasında 2018 Tek Parça izle – Yerli Komedi Aile Konulu Filmler "
 1. mikail 20 Eylül 2018, 12:42 -

  Çok başarılı bir film olmuş. Ellerinize sağlık.

 2. cem çınar 22 Eylül 2018, 15:32 -

  bu 3, top admin afiş ayrı film ayrı

 3. Adiyapoglu 1 Nisan 2019, 13:28 -

  Aile arasında efsane bir film olmuş. Emin olun bunu kesin izleyin

 4. antalya_3436 8 Ağustos 2019, 18:58 -

  Aile Arasında filmi süper film bu adam zaten komik