1989 Küçük Cadı Kiki Türkçe Dublaj izle Japonya Anime Filmleri

Film Bilgileri
1989 Küçük Cadı Kiki Türkçe Dublaj izle Japonya Anime Filmleri
2.834 defa izlendi

Küçük bir cadının gerçek bir cadı olma yolunda kalan tek engelini aşmak için ailesinden 1 sene ayrı yaşamasını ve bu süre de neler yaşadığını izleyicilere aktaran Küçük Cadı Kiki Türkçe dublaj izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 17.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Küçük Cadı Kiki izle adlı film sinemalar da 167.866.934 kişi tarafından izlenerek oldukça beğenilmiştir.

Küçük Cadı Kiki 1080p izle

Küçük Cadı Kiki full hd izle adlı bu harika animasyon filminin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Kiki 13 yaşında bir cadıdır. Hayatı boyunca tek istediği şey iyi bir cadı olmaktır. Ancak iyi bir cadı olabilmesi için istediği okula yerleşip ailesinden 1 yıl uzak kalması gerekmektedir. Kiki bunu her ne kadar istemesede hayallerinin peşinden gitmeyi tercih eder. Okuyacağı okulu ve kalacağı şehri kendisi belirler. Şehri bulmakta biraz zorlansada sonunda deniz kenarında ondan başka hiç bir cadının bulunmadığı bir yere taşınmaya karar verir. Cadılık eğitimi başlar. Günler geçer ve kendisine bir sürü arkadaş bulur. Arkadaşlarıyla gülüp eğlenen ve vakit geçiren Kiki yavaş yavaş cadı olduğunu unutmaya başlar. Ailesiyle bile görüşmez hale gelen Kiki buraya ne için geldiğini tamamiyle unutmuştur. Kiki yaşadığı şehirde uçma yeteneğinden faydalanacağı bir kurye açmaya karar verir. Fırında çalışan bir arkadaşıda bu işe saygı duyar ve ona yardımcı olmaya karar verir. İstediği kuryeyi açmayı başaran Kiki çok mutludur. Ancak bir zaman sonra kendisini insanların dünyasına çok çabuk kaptırdığını fark eder ve bu durumu düzeltmeye çalışır. Cadılık yeteneklerinin çoğunu kaybetmiştir. Ne yapacağını bilemez bir şekilde geri kazanmak için büyük bir çaba sarfeder. Yeteneklerini kurtarmaya çalıştığı sırada bir arkadaşı trafik kazası geçirir ve ona yardım etmek zorunda olduğunu düşünür. Güçleri ve arkadaşları arasındaki seçimi tamimiyle arkadaşlarıdır. Bu durum cadılık hayatını tehlikeye atacaktır. İyi bir cadı olabilmek için geldiği bu şehirde bütün yeteneklerini kaybederek geri döner. Ailesi bu duruma çok sinirlenir ve bir daha onu iyi bir cadı olması için başka bir şehre yollamaz. Kiki ise insan olan arkadaşlarını çok özlemiştir. Tek istediği oraya gidip onlarla vakit geçirmek. Onun hayali artık iyi bir cadı olmak değil arkadaşlarının yaşadığı bir şehirde yaşayıp insan olmaktır.

Karşısına çıkan engelleri bir bir aşan ve gerçek cadı olma yolunda emin adımlar ile giden küçük bir kızın hayatını anlatan Küçük Cadı Kiki tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Ayrıca bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Bir Böceğin Yaşamı izle adlı filmimize de sitemizden göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
Yorum Yap " 1989 Küçük Cadı Kiki Türkçe Dublaj izle Japonya Anime Filmleri "