1984 Rüzgarlı Vadi Full Hd izle Japonya Efsanevi Animasyon Filmi

Film Bilgileri
1984 Rüzgarlı Vadi Full Hd izle Japonya Efsanevi Animasyon Filmi
1.854 defa izlendi

Gezegenlerin kraliçesi olan Naomi’nin savaş içerisinde olan iki gezegeni yok olmaktan kurtarma çabalarını anlatan Rüzgarlı Vadi full hd izle adlı filmin bütçesi yapımcıları tarafından 2.000.000 dolar olarak açıklanmıştır. Rüzgarlı Vadi izle adlı film sinemalar da 4.674.896 kişi tarafından izlenmiştir.

Rüzgarlı Vadi tek parça seyret

Küçük bir kraliçenin gezegenleri kurtarma çabasını anlatan Rüzgarlı Vadi Türkçe dublaj izle adlı filmin konusundan siz değerli izleyicilerimize kısaca bahsetmemiz gerekirse, Bazılarının savaşçı bazılarının ise barışçı olarak gördüğü Prenses Nausicaa bir gezegenin lideridir. Prenses öyle akıllı ve anlayışlı liderdir ki herkes ona saygı duyar ve onun dediği şeylere asla karşı çıkmamaktadırlar. Gezegenini zamanla çok güzel yerlere getirmiştir ve bunun için çok büyük yüklerin altına girmiştir ama yine de gezegenine hiçbir zaman hasar gelmemesi için sürekli en iyisini yapmaya çalışmıştır. İnsanlarını her zaman korumak için elinden gelenin en iyisini yapmıştır ve insanları da bunu bildiği için ona sürekli olarak minnet duymaktadırlar. Bazıları için o savaşçı bir prensestir ama bazıları için de barışçıl bir prensestir. Girdiği bazı savaşları kazanmıştır ama savaşmak onun için sadece acı kayıplar olduğunu bildiği için barış yanlısı olmak için daha iyi oluyordur. Savaşmaktan korktuğu için değil insanlarından ve sevdiklerini kaybetmek istemediği için sürekli olarak barışçıl olmaya çalışıyordur. Gezegeni aslında bu durum sebebiyle biraz daha huzurlu ve rahattır. İnsanlar korku içinde yaşamamaktadır ve mutlu bir şekilde hayatlarında devam etmektedirler. Aslında bu onlar için çok iyi oluyordur ve huzur içinde devam ediyorlardır. Bir gün yine herkes huzur içindedir ve prenses her şeyin yolunda olduğunu görebilmek için şehre inmiş ve dolaşıyordur. Gören herkes ona selam veriyor ve prenses ise selamlarını boş çevirmeden onları geri selamlıyordur. Başlarına gelecek felaketlerden hiçbir haberi olmadan herkes güzelce zamanını geçiyordur. Belki de bu onların son güzel günleridir. Güzel günlerin ardından belki de onlar için artık acı günler yaşanacaktır bunları bilmeden habersiz bir şekilde hayatlarına devam etmektedirler. Bir gün iki gezenin birbirine topraklar ve anlaşamamazlıklar yüzünden savaş açması sebebiyle iki gezegenin arasında kaldıklarının farkına varır. Prenses bu durumda ne yapacağını kestiremiyordur ve nasıl hareket edeceğini bilmiyordur. Bu durum yüzünden geceleri uyuyamamaya başlamış, halkının ve gezegenin güvenliği korumak zorunda olduğunun farkına varmıştır. Ama bunu savaş çıkarmadan gezegenine en az acıyı getirerek yapmak zorundadır. Bunu düşünmektedir ama bir türlü bunun cevabını bulamamaktadır. Eğer iki gezegenle anlaşabilirse belki bu savaş bitecek ve kendi gezegeni de tekrardan huzura kavuşabilecektir. Ama gezenlerinin krallarıyla konuştukları zaman ikisi de bu teklifi reddetmiş ve sorunlarını kendi aralarında çözeceklerini söyleyip ikisi de geri adım atmamaya kesinlikle kararlı olduklarını görmüştür. Bu durum prensesi iyice çıkmaza sürüklemiştir ve ne yapacağını artık tamamen bilmiyordur. Prensese başka bir çare bırakmamak için resmen uğraşıyorlardır. Prenses gezegenini kurtarabilmek için bir savaş içerisine girmek zorunda kalır yoksa iki gezenin ortasında kalması sebebiyle kendi gezegeninin yok olucağının farkına varmıştır.

Japonya tarafından yapılan ve özellikle çocuklar tarafından son derece sevilen Rüzgarlı Vadi tek parça izle adlı film sitemize hd kalite de ve 720p olarak eklenmiştir. Aynı zaman da bu filme benzer bir film daha izlemek isterseniz Mulan izle adlı animasyon filmimize de göz atabilirsiniz.

Filmden Kareler
Benzer Filmler
1 yorum yapılmış " 1984 Rüzgarlı Vadi Full Hd izle Japonya Efsanevi Animasyon Filmi "
  1. EvansUg_ 10 Şubat 2019, 12:19 -

    Bence herkes bir gün mutlu olacka rüzgarlı vadi filmini izleyerek. Şükür edin şükür